BetFan kod promocyjny. Co należy podać?

Jaki kod promocyjny wpisać przy rejestracji konta w BetFan? Bonus powitalny 2020, promocje, oferty specjalne! Szczegóły dostępne już teraz!

BetFan kod promocyjny. Co należy podać?
BetFan kod promocyjny. Co należy podać?

Zakłady bukmacherskie Betfan – polska firma dla każdego typera!

Informacje na temat bukmachera BetFan pojawiają się coraz częściej w polskim internecie. Strona działa od pewnego czasu i już teraz można powiedzieć, że została przyjęta przez graczy z dużym entuzjazmem. Nie bije jeszcze rekordów popularności, ale z miesiąca na miesiąc może pochwalić się coraz większa liczbą zadowolonych klientów.

Główna siedziba marki BetFan mieści się w stolicy naszego kraju. Prezesem spółki jest Piotr Lech Sienkiewicz, który był swego czasu związany z Totolotkiem oraz bukmacherem Forbet. Można powiedzieć więc, że jest to legalny polski bukmacher!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Ministerstwo Finansów wydało dla BetFan zgodę o numerze PS4.6831.3.2018. Została ona opublikowana na stronie resortu pod koniec października 2018 roku.

Już teraz każdy może sprawdzić, jaki bonus powitalny na start dostępny jest u tego bukmachera! Czy przy rejestracji warto wpisać kod promocyjny, a jeżeli tak – jak dokładnie on brzmi?

Bukmacher legalny BetFan. Bonus powitalny na start

BetFan nie zyskałby popularności, gdyby nie oferowany przez niego bonus powitalny na start. Bardzo długo był to najwyższy prezent dostępny u legalnego bukmachera w Polsce – do dzisiaj robi naprawdę ogromne wrażenie na graczach.

Łącznie nowo zarejestrowani mogą w BetFan odebrać nawet 3000 złotych w formie premii na start. Dodatkiem jest zakład bez ryzyka w wysokości 100 PLN, który zyskuje się po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Rejestracja u bukmachera BetFan

Jeżeli chcecie założyć konto w BetFan, możecie to zrobić na oficjalnej stronie internetowej www.Betfan.pl. Nietrudno znaleźć jest na niej odpowiedni przycisk, który przenosi do formularza rejestracyjnego, a kolejne kroki są już bardzo proste – wpisanie imienia, nazwiska i tak dalej, i tak dalej.

W tym momencie warto zatrzymać się przy kodzie promocyjnym. To właśnie o nim dzisiaj piszemy i na nim będziemy chcieli się w głównej mierze skupić. Jesteście gotowi, by go poznać i wykorzystać?

Pakiet Pudziana w Betfan - bonus powitalny 2020
Pakiet Pudziana w Betfan – bonus powitalny 2020

BetFan a bonus powitalny

Nie byłoby udanej rejestracji u bukmachera, gdyby nie premia na start. Co by nie mówić, to właśnie bonusy powitalne często są priorytetem dla wielu typerów. A w BetFan prezent na dobry początek jest naprawdę ogromny – trudno go przeoczyć.

Idealnie by było, gdyby nowy bukmacher umożliwiał odebranie kilku bonusów – mówiło się przed premią BetFan w Polsce. I oczekiwania graczy sprawdziły się, bo buk dla nowo zarejestrowanych przygotował ponad 3000 złotych do odebrania w kilku ratach!

Kod promocyjny BetFan

BetFan kod promocyjny 2022 to jeden z tematów, które nie schodzą z „list przebojów” forów bukmacherskich i tym podobnych portali. Wszystko dlatego, że kod ten pozwala na zdobycie nawet 100 złotych ekstra na dobry początek obstawiania. Taka kasa na co dzień nie pojawia się wśród prezentów u bukmachera, szczególnie legalnego!

Nie wszyscy bukmacherzy w Polsce oferują kody na bonus, ale tego typu firm jest coraz więcej. BetFan od początku w tej kwestii był swego rodzaju prymusem w klasie – już na samym początku miał dla graczy wyjątkowe promocje!

Najważniejsze jest przy tym to, że kod promocyjny BetFan jest bardzo łatwy do zapamiętania. Pojawia się nawet w samym formularzu rejestracyjnym – wystarczy go skopiować lub przepisać.

Betfan polska strona www
Betfan polska strona www

BetFan w Polsce a BetFan za granicą

Jeżeli przejrzycie dobrze internet, zauważycie na pewno, że dostępna jest anglojęzyczny portal bukmacherski o nazwie BetFan. Już teraz pragniemy was poinformować, że wspomniana strona nie ma nic wspólnego z polską spółką.

Trzeba pamiętać, by zawsze rejestrować się tylko na stronach internetowych, które posiadają licencje Ministerstwa Finansów. W przeciwnym wypadku nie tylko grożą nam kary finansowe ze strony państwa, ale jeszcze możemy narazić się na utratę wszystkich pieniędzy!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie odbierajcie bonusu u zagranicznego bukmachera BetFan – tylko u tego polskiego można grać zgodnie z prawem!

Punkty stacjonarne BetFan – jaki bonus?

Betfan kod promocyjny 2022
BetFan kod promocyjny 2022

Bukmacherzy naziemni schodzą na dalszy plan, ale – wbrew pozorom – nadal są tacy, którzy korzystają z ich usług. Nie wiadomo, kiedy dokładnie BetFan ruszy, ale najprawdopodobniej punkty stacjonarne nie wchodzą w grę w jego przypadku.

Stan na chwilę obecną wygląda tak, że BetFan nie posiada licencji na przyjmowanie zakładów w oddziale. Czy będzie chciał to zmienić w przyszłości? Na razie nie wiadomo, ale nic na to nie wskazuje. Wygląda więc to tak, że prawdopodobnie będziemy mieli w kraju kolejnego bukmachera online.


Czy opinie o Betfan pozwalają sądzić, że jest to bukmacher roku? Wiele wskazuje na to, że żaden inny bukmacher nie miał tak dobrego startu jak właśnie Betfan. Gracze oceniają go bardzo wysoko, szczególnie za kursy, niską marzę, obstawianie bez podatku, świetne promocje (radar365) i darmowe bonusy (zakład bez ryzyka). Opinie o Betfan potwierdzają jeszcze jeden fakt, że gracze chcą legalnego bukmachera, który trafia w ich potrzeby, a Betfan robi to w 100%.

Dla wielu graczy nowy bukmacher Betfan jest powiewem świeżości, gdyż nie wszyscy są przyzwyczajeni do codziennych promocji jakie oferuje Bukmacher. Niska marża bukmachera, wysokie kursy, niezawodna strona www, obstawianie bez podatku od gier, a także świetną ofertę zakładów na e-sport i sporty wirtualne.

Jest tylko jeden aktywny kod promocyjny do Betfan, który uruchamia dodatkowy bonus w postaci cashbacku do 600 PLN. Nowy kod promocyjny to: BETONLINE. Darmowy bonus można odebrać na stronie www.betfan.pl

Polski bukmacher Betfan może pochwalić się jednymi z najwyższych kursów bukmacherskich na rynku legalnych zakładów online. W połączeniu z promocją obstawiania bez podatku od gier, opłacalność zakładów w Betfan bardzo się zwiększyła, dlatego pod tym względem Betfan to jeden z liderów w Polsce.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy