Ładowanie
×

STS zwiększa wygrane graczom na Ligę Mistrzów i Ligę Europę. Pula nagród 25 000 PLN

STS zwiększa wygrane graczom na Ligę Mistrzów i Ligę Europę. Pula nagród 25 000 PLN

Czas na ostatnią serię spotkań w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bukmacher STS oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której użytkownicy mogą liczyć na extra środki. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 25 000 PLN.

Pewne bonusy od bukmachera STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pula nagród 25 000 PLN.

Pewne bonusy od bukmachera STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pula nagród 25 000 PLN.

Śmiało można powiedzieć, że czekają nas bardzo ciekawe wieczory z piłką nożna. Bowiem sporo drużyn jeszcze nie wywalczyło awansu do kolejnej fazy Ligi Mistrzów i Ligi Europy. I to „przepustkę” będą walczyć podczas najbliższych dni. To wszystko sprawia, że przed nami takie mecze, jak m.in. Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego. A wspomniana oferta dostępna jest wszystkim graczom do 10 grudnia do godz. 23:59.

Obstawiaj i wygrywaj więcej:

Bukmacher STS dopuszcza w ramach oferty specjalnej „25 000 PLN na europejskie puchary” kuponu SOLO i AKO zagrane za co najmniej 15 PLN. Jednak główny wymóg jest taki, aby na zakładzie promocyjnym musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Trzeba mieć na uwadze, że kupon promocyjny koniecznie musi zostać rozliczony do 10 grudnia do godz. 23:59.

betfan bez depozytu

Użytkownicy bukmachera STS, którzy poprawnie wytypowali te mecze to poza wygraną gotówką będą mogli cieszyć się z extra środków, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy na start rozdają darmowe środki. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej swojej wpłaty będzie mógł liczyć na premię równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.