1200 PLN na nowy rok do zdobycia w Betclic Polska!

Bukmacher Betclic Polska przygotował turniej noworoczny, w którym do zdobycia jest nawet 1200 PLN. Jak działa ta oferta? Szczegóły dostępne są dla każdego już teraz!

1200 PLN na nowy rok do zdobycia w Betclic Polska!
1200 PLN na nowy rok do zdobycia w Betclic Polska!

Betclic Polska z premią na Nowy Rok!

1200 PLN na nowy rok na obstawianie? W Betclic jest to jak najbardziej możliwe, a wszystko sprowadza się do obstawiania meczów przez internet. Jak to dokładnie działa, co można zyskać? Za chwilę każdy chętny dowie się wszystkiego, co jest potrzebne!

Na wstępie warto podkreślić, że do opisywanej oferty specjalnej trzeba się zapisać. Najwygodniej można to zrobić, wchodząc na www.Betclic.pl i klikając przycisk „Dołącz tutaj” w zakładce poświęconej turnieju noworocznemu.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Każdy gracz w najnowszej promocji Betclic może zdobywać punkty, które wymienia się na nagrody bonusowe. Jak dokładnie to działa? Wydane 4 PLN to 2 punkty w przypadku kuponów SOLO oraz 4 punkty w przypadku kuponów AKO.

Bonusy bukmacherskie dla graczy Betclic 2020!

Tylko od gracza zależy, ile otrzyma przy konkretnym zakładzie. Im więcej wyda, tym więcej zyska! Ważne, by pamiętał o warunkach tej promocji:

 • Minimalna stawka – 4 PLN
 • Minimalny kurs – 1.50
 • Kupony AKO lub SOLO
 • Oferta przedmeczowa bądź LIVE
 • Zakłady zagrane w okresie od 26 grudnia do 5 stycznia.

Co można zdobyć? Do zgarnięcia jest od 20 do nawet 1200 PLN. Wszystkie dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, a ich przelew ma nastąpić 7 stycznia.

Nagroda końcowa zależy od osiągniętego przez gracza poziomu typerskiego. Bonusy nie sumują się, tak więc każdy może zyskać maksymalnie jeden. Poniżej prezentujemy zestawienie tego, co dokładnie można otrzymać!

 • 1. poziom – 300 punktów =  20 zł
 • 2. poziom – 1200 punktów = 40 zł
 • 3. poziom – 3000 punktów = 80 zł
 • 4. poziom – 6000 punktów = 200 zł
 • 5. poziom – 10500 punktów = 400 zł
 • 6. poziom – 30000 punktów = 1200 zł

Betclic kod promocyjny 2020

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta na stronie internetowej www.Betclic.pl, może zarejestrować się już teraz całkowicie za darmo. W tym celu wystarcza wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego.

Aktualny, dostępny w Betclic kod promocyjny to „KOD510„. Dzięki niemu do zdobycia jest maksymalnie 510 PLN w formie cashbacku od przegranej w pierwszym kuponie zagranym w zakładach bukmacherski.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....