Ładowanie
×

Bukmacher Milenium infolinia. Sprawdź aktualny numer telefonu!

Bukmacher Milenium infolinia. Sprawdź aktualny numer telefonu!

Bukmacher Milenium infolinia. Sprawdź aktualny numer telefonu!

Masz problem z postawieniem kuponu czy odebraniem bonusu? Infolinia bukmachera Milenium to pomoc w każdej sytuacji. Sprawdź już teraz, jak się z nią skontaktować!

Bukmacher Milenium infolinia. Sprawdź aktualny numer telefonu!
Bukmacher Milenium infolinia. Sprawdź aktualny numer telefonu!

Milenium infolinia godziny 2020

Infolinia bukmacherska działa na podobnej zasadzie, co inne telefoniczne biura pomocy, które spotkać można u wielu firm działających na terenie naszego kraju.

Dzwoniąc do call center Milenium, dowiesz się szczegółów na temat różnych promocji, wyjaśnisz wszystkie niezrozumiałe dla siebie sytuacje, a także poznasz godziny otwarcia punktów stacjonarnych.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Biuro Obsługi Klienta w formie telefonicznej czynne jest od poniedziałku do piątku. W weekendy nie można więc korzystać z tej metody kontaktowania się z bukmacherem. 

W święta także infolinia jest nieczynna, mimo że na stronie internetowej nie wszystkim łatwo jest znaleźć informacje na ten temat. Tyczy się to również tych dni „z czerwoną kartką”, które mają miejsce w środku tygodnia.

Biuro Obsługi Klienta Milenium. Jaki numer telefonu?

Infolinia Milenium działa od godziny 8.00 do 16.00. Dostępna jest pod numerem telefonu 606-100-300! W przypadku jakichkolwiek zmian, poinformujemy was o tym i zmienimy numer na taki, który pozwoli wam skontaktować się z waszym bukmacherem.

Oczywiście, sam numer telefonu to jeszcze nie wszystko. Jeżeli preferujemy inny rodzaj kontaktu, możemy zawsze skorzystać z wiadomości elektronicznych. Niestety, wiadomości e-mail nie zawsze pozwalają nam na szybkie załatwienie sprawy, a zazwyczaj przecież o to chodzi.

Milenium bukmacher kontakt. Opinie graczy

Czy bukmacher Milenium cieszy się dobrymi opiniami jeśli chodzi o kontakt z klientem? Nikt lepiej nie odpowie na to pytanie, niż sami zainteresowani. Już teraz możecie przeczytać najnowsze komentarze znalezione na forach i nie tylko!

„Zawsze sprawnie załatwiają sprawy. Nie trzeba przesadnie długo wszystkiego tłumaczyć. Znają się na rzeczy!”

„Infolinia czynna dość krótko, tym bardziej, że wiele meczów jest wieczorami i w weekendy. Kiedy już jednak jest coś do załatwienia, wszystko odbywa się tak, jak trzeba”

„Nie mam zastrzeżeń do Biura Obsługi Klienta. Pracownicy są mili i starają się jak tylko mogą”.

Bukmacher Milenium strona www
Bukmacher Milenium strona www

Milenium czat bukmacherski

Nie zawsze w razie jakichś wątpliwości warto od razu szukać pomocy w BOK-u. Bardzo często wystarcza pomoc innych graczy – a do tego przydaje się czat bukmacherski.

W dziale z zakładami LIVE bukmacher Milenium udostępnia klientom panel, w którym mogą prowadzić dyskusje na różne tematy. Często pojawiają się tam pytania dotyczące obrotu, rozliczeń i tym podobne.

Inni gracze chętnie pomagają. W miarę możliwości udzielają wyczerpujących wypowiedzi i najczęściej nie mylą się swoich ocenach, gdyż mają za sobą duże doświadczenie.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.