Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros. Bonus do 175 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS na zmagania w Roland Garros. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Codzienne bonusy na Roland Garros od STS.

Codzienne bonusy na Roland Garros od STS.

Niewątpliwie przed nami bardzo ciekawe dwa tygodnie, w których to emocji na pewno nie zabraknie, gdyż dojdzie do spotkań czołowych zawodników tenisowych na Świecie. W tym Igi Świątek, która broni tytułu sprzed roku.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, która jest aktywna do 13 czerwca do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus dla typerów na French Open:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie zakładu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na French Open. Dodać do tego trzeba fakt, że zagrany zakład musi zostać rozliczony tego samego dnia.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

W przypadku, gdy faworyci Cię zawiodą to nie stracisz gotówki, ponieważ mogą liczyć na zwrot stawki, która wynosi 50% w wysokości zakładu do 25 PLN. Natomiast łącznie może to być nawet 175 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • bonus za rejestrację w wysokości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości drugiego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kodu promocyjne –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy