Ładowanie
×

Darmowe bonusy od Fortuny za obstawienie meczy.

Darmowe bonusy od Fortuny za obstawienie meczy.

Specjalną ofertę na styczeń 2022 oferuje wszystkim graczom bukmacher eForutna. Wszyscy użytkownicy, którzy typują dowolne zdarzenia mogą liczyć na extra kasę za przegrane kupony. Na konto każdego z typerów może wrócić nawet 90 PLN.

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

A na brak emocji sportowych na pewno nie można narzekać, ponieważ mecze są rozgrywane regularnie w większości dyscyplin. To sprawia, że każdy z użytkowników na pewno znajdzie coś dla siebie.

Natomiast każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna w następujące dni oraz godziny 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

90 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest na samym początku dokonaniu depozytu w wysokości nie mniejszej niż 30 PLN. Kolejna czynność to zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia
  • wyłącznie typy z oferty LIVE
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022

W przypadku, gdy zakłąd okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli jeden z typów okaże się przegrany typer otrzyma zwrot całej stawki do 30 PLN.

Specjalny kod promocyjny w Fortunie 2022:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu nowemu użytkownikowi specjalny bonus na sam start, w którym to użytkownicy mogą liczyć na darmową gotówką w postaci:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • bezpiecznego pierwszego kuponu do 600 PLN
  • premia o wartości 100% drugiego depozytu do 2100 PLN

Lecz istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.