Ładowanie
×

Fortuna darmowy bonus za kupon na eliminacje Mistrzostw Europy 2020

Fortuna darmowy bonus za kupon na eliminacje Mistrzostw Europy 2020

W związku z eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której to przyznaje darmowy freebet dla aktywnych typerów.

Fortuna freebet za darmo

Fortuna freebet za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 11 do 13 października do godz. 20:45. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podczas tej promocji kwalifikują się kupony AKO, na których muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znajdować się typ ze spotkanie Polska – Macedonia Północna w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020.

Istotne w tym wszystkim jest to, że kupon musi KONIECZNIE zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN.

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN dla gracza, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Fortuna: Bonus powitalny na start

Bukmacher Fortuna nowym graczom, którzy dokonają rejestracji i wpiszą kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji dokona aktywacji pakietu powitalne.

Po wpisaniu kod promocyjnego gracze otrzymają freebet o wartości 20 PLN i bez depozytu, zakład bez depozytu oraz bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.