Ładowanie
×

STS zwiększa wygrane graczom. Co tydzień do podziału 35 000 PLN

STS zwiększa wygrane graczom. Co tydzień do podziału 35 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że bardzo ciekawą ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher STS online. Bowiem każdy gracz co tydzień w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj więcej” może otrzymać darmowe środki. Piula nagród trzeba przyznać, że jest okazała, bo wynosi, aż 35 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Można powiedzieć, że bukmacherka pomału „staje na nogi”. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki wracają do gry. W najbliższy weeekend czekają nas konfrontacje w Bundeslidze, czy też po przerwie znowione zostaną rozgrywki na czeskich stadionach.

Tymczasem bukmacher STS oferuje bardzo ciekawą ofertę promocyjną każdemu swojego graczowi, czyli „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Oferta dostępna jest do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Pamiętać trzeba, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie musisz się niej dołączyć. Zależy zrobić to poprzez wykonie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Następnie pozostaje graczom już wyłącznie obstawienie meczy. Dopuszczona przez bukmachera STS w tej ofercie są wyłącznie zakłady AKO. Istotnym czynnikiem jest to, że na kuponie musi znajdować się dokładna ilość czterech zdarzeń.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia będą na zakładzie. Wymagane, jakie wyłącznie, żeby minimalny kurs typu nie był mniejszy niż 1.50. Mogą one pochodzić z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Poza tym gracz ma prawo mieszać zdarzenia, które mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kwota minimalna zakładu to zaledwie 15 PLN, lecz na uwadze gracz musi mieć to, że te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Twój kupon, lub kupony okazały się wygrany? To super, ponieważ oprócz gotówki na koncie gracza znajdzie się bonus z puli nagród 35 000 PLN. Ta kwota zostanie oddzielona pomiędzy wygrane zakłady. W każdym okresie rozliczeniowych brane pod uwagę są maksymalnie pięć kuponów wygranych przez każdego użytkownika.

Aktualny kod na bonus bez wpłaty własnej w STS.

Bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada pakiet powitalny, w którym typerzy już na sam początek mogą liczyć na pewną gotówkę.

Użytkownik, który dokona rejestracji, a poza tym wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE otrzyma pewne 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Na kolejne środki gracz może liczyć pod warunkiem, że dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie na jego konto może trafić do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.