Ładowanie
×

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV!

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!
UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Transmisja UFC 259 online. Walka Błachowicza w internecie

Miłośnicy MMA w Polsce odliczają już godziny do rozpoczęcia pojedynku Błachowicz – Adesanya. To będzie dla zawodnika z naszego kraju pierwsza obrona pasa mistrzowskiego UFC. Jego rywal z całą pewnością nie należy do grona tych, których można lekceważyć – Nigeryjczyk mieszkający w Nowej Zelandii stoczył 20 zawodowych walk i wygrał każdą z nich. Większość z nich przed czasem, co – znając również styl Błachowicza – pozwala wierzyć, że na UFC 259 w main evencie nie usłyszymy punktowego werdyktu sędziów.

Czy dostępna będzie w internecie walka Błachowicz – Adesanya online? Tak, a żeby było jeszcze ciekawiej, nie trzeba będzie za dostęp do transmisji płacić ani złotówki w formie abonamentu! Wszystko to za sprawą usługi Fortuna TV. Stojący za nią legalny bukmacher już potwierdził, że UFC 259 zostanie u niego pokazane!

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Transmisja UFC 259 online dostępna będzie dla tych, którzy będą obstawiać walki zaplanowane na galę w Las Vegas. Nie ma znaczenia to, jakie typy znajdą się na kuponie i czy będzie on miał szansę na powodzenie! Innymi słowy, oferta streamu jest skierowana dla wszystkich.

Jan Błachowicz – Israel Adesanya. Kiedy walka i o której?

Wydarzeniem wieczoru podczas UFC 259 będzie właśnie pojedynek Jan Błachowicz – Israel Adesanya. Niestety, nie znajdziemy dokładnej informacji o tym, o której godzinie walka Błachowicza podczas UFC 259. Możemy się tylko spodziewać tego, że nie będzie to 6 marca, a raczej poranek 7 marca, czyli noc z soboty na niedzielę. Prawdopodobnie Polak wyjdzie do oktagonu już w godzinach porannych polskiego czasu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Warto śledzić nie tylko poczynania naszych rodaków podczas imprez UFC, dlatego też na pewno wiele osób zainteresuje fakt, że UFC 259 będzie można obejrzeć w Fortuna TV w całości. Bukmacher będzie udostępniał materiał nie tylko z walki głównej.

Fortuna TV. Jak działają transmisje online u bukmachera?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl każdy zainteresowany może oglądać transmisje z wydarzeń sportowych, jakie są dostępne w ofercie tego legalnego bukmachera. Najważniejsze jest to, że za samo oglądanie nie ponosi się dodatkowych kosztów.

W praktyce Fortuna TV działa tak, jak przedstawione to zostało w filmie poniżej. Wspomniany materiał dokładnie pokazuje, w jaki sposób można włączyć mecz/walkę na stronie bukmachera. Sposób ten działa również w aplikacji mobilnej, która jest do pobrania na systemy Android oraz iOS całkowicie za darmo!

Uwaga! Tylko osoby z kontem na www.eFortuna.pl mogą skorzystać z UFC 259 online. Rejestracja to tylko kilka chwil, a kod promocyjny „BETONLINE” jest do wpisania tylko do momentu zapisania się do bukmachera. Na dobry początek można otrzymać:

  • 20 PLN bonus bez depozytu
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.