Ładowanie
×

Większe wygrane o 14% na kupony z tenisa u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na kupony z tenisa u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje podczas turnieju w Winston-Salem promocję swoim graczom, które są bez podatku. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większych wygranych.

LvBet wygrane bez podatku

LvBet wygrane bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z promocji można skorzystać podczas trwania turnieju w Winston-Salem, czyli w dniach od 19 do 25 sierpnia. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się kupony zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe mające typy z oferty przedmeczowej jak i LIVE. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z turnieju w Winston-Salem.

Stawka kuponu oraz kurs zdarzenia i kurs łączny nie jest określony przez bukmachera LvBet, więc każdy typer może wybierać dobrowolne AKO jak i stawkę.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrane przez gracza kupon lub kupony spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostały rozliczone jako wygraną.

Darmowy bonus od bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a na środki gracza trafi bonus 20 PLN.

Nie trzeba dokonywać żadnego depozytu, aby cieszyć się z darmowych środków na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo to nie wszystko. Gracz, który dokona dwóch depozytów może liczyć na darmowe bonusy nawet do 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.