Ładowanie
×

Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet

Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet

Bukmacher Forbet przeprowadza konkurs, w którym może wygrać wyjazd do Włoch na spotkania Biało Czerwonych w Lidze Narodów.


Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłąty.

Konkurs rozpoczyna się we wtorek 21 maja i trwa do 11 czerwca.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Ten konkurs polega an zbieraniu punktów, wygrają te osoby, które zgromadzą najwięcej punktów. A zdobywa się je w łatwy sposób. Im więcej zdarzeń na kuponie tym więcej punktów.

Walcz o nagrody z bukmacherem Forbet

A nagrody są okazałe. Najlepsza trojka zawodników i dziesiąty zawodnik rankingu otrzymają pakiety, w których skład wchodzą przelot do Mediolanu, bilety na mecze Polaków w Lidze Narodów pomiędzy Polską z Aggertną oraz Serbią, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu.

Gracze z miejsc 4-9 otrzymają bonus o wartości 300 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe u bukmachera. Łącznie operator nagrodzi najlepszych stu typerów. Ranking jak i podział nagród znajduje się na stronie bukmacher Forbet.

Nie posiadasz konto u bukmachera Forbet?

Nie da się ukryć, ze warto jest założyć konto u tego operatora. Ponieważ już na start ten operator przyznaje bonus w wysokości 50 PLN dla graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny BETONLINE.

Dodatkowo bukmacher oferuje szeroką ofertę spotkań dla swoich graczy jak i częste promocje. Użytkownicy, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora w pełni za darmo mogą oglądać wydarzenia sportowe w Forbet TV.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.