Ładowanie
×

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet 2023

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet 2023

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet 2023

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet bez depozytu 2023 to: BETONLINE. Wiemy już, jaki kod promocyjny przy rejestracji wpisać, ale jakie bonusy i promocje są w Betfan dostępne? Czy bukmacher posiada aplikację mobilną do obstawiania meczów na telefonie?

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet 2023
Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny i freebet 2023

Betfan kod rejestracyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji

Betfan jest firmą bukmacherską, której wyróżnikiem jest stuprocentowy polski kapitał. Na ten moment Betfan swoje usługi świadczy wyłącznie za pośrednictwem internetu i na razie nie wiadomo, czy otworzy punkty stacjonarne. Wielu bukmacherów działało jednak podobnie – na początku oferowali swoje usługi wyłącznie w internecie, później otwierali także punkty stacjonarne. Betfan ma duże szanse na osiągnięcie sukcesu rynkowego.

Oferta Betfan w porównaniu z innymi bukmacherami jest naprawdę interesująca, a w Betfan kod rejestracyjny to dodatkowy bonus na start! Opis oferty promocyjnej, kod do wpisania przy rejestracji i dostępne bonusy powitalne opiszemy w dalszej części artykułu.

Betfan kod rejestracyjny 2023BETONLINE
Betfan bonusy z kodem1600 PLN
Betfan rejestracja z kodemwww.Betfan.pl

Betfan kod rejestracyjny na bonus powitalny

Strona internetowa firmy bukmacherskiej Betfan www.Betfan.pl jest wzorowana na witrynach tworzonych przez inne firmy bukmacherskie o ugruntowanej pozycji na rynku. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, iż nad jej stworzeniem pracował cały sztab profesjonalistów. Dominującymi kolorami na stronie bukmachera Betfan jest żółty i zielony. Wybrane podstrony są także wyróżnione innymi kolorami. Na stronie głównej ulokowany jest oczywiście baner zawierający opis wszystkich najistotniejszych promocji organizowanych przez tę firmę bukmacherską. Po lewej stronie jest z kolei lista dyscyplin, które można obstawiać w Betfan.

Betfan kod promocyjny 2023
Betfan kod promocyjny 2023

Po prawej ulokowany jest pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. W tym właśnie tkwi jedna z głównych przewag bukmacherów internetowych: z ich oferty można korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. I to bez wychodzenia z domu! Z tego względu bukmacherzy internetowi cieszą się coraz większą popularnością. Strona internetowa przygotowana przez specjalistów bukmachera Betfan wyróżnia się dużą przejrzystością oraz czytelnością. Każdy gracz bez problemu znajdzie na niej wszystkie niezbędne informacje odnośnie rejestracji z kodem rejestracyjnym (promocyjnym), metod płatności, dyscyplin, zakładów live czy obsługi klienta. 

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betfan bonus powitalny 200% do 300 PLN. Jak odebrać?

Firma bukmacherska Betfan proponuje nowym graczom, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” premię w wysokości 200% pierwszej wpłaty. Maksymalnie zgarnąć można nawet 300 PLN, a to wszystko w stu procentach legalnie, bezpiecznie i niezwykle szybko.

Przygotowany przez Betfan bonus powitalny może być wykorzystany przy obstawianiu sportu, e-sportu, a także wirtualnych dyscyplin, dzięki czemu nie brakuje opcji do jego użycia. Oferta obowiązuje do odwołania. Nasz wpis jest aktualizowany na bieżąco, dlatego możecie być pewni, że zarówno Betfan kod rejestracyjny 2023, jak i informacje o premiach są zgodne ze stanem faktycznym na dzień dzisiejszy.

W jaki sposób odbiera się bonus 200% do 300 PLN w Betfan?

 1. Gracz wchodzi na www.Betfan.pl
 2. Zakłada darmowe konto, wykorzystując kod rejestracyjny „BETONLINE
 3. Dokonuje pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN
 4. Odbiera natychmiast premię 200% wartości wpłaty – maksymalnie 300 PLN!

Po odebraniu bonusu należy go aktywować. Aby to zrobić trzeba:

 1. Postawić kupon lub kupony za stawkę będącą równowartością wpłaconych pieniędzy
 2. Czekać na rozliczenie zakładów
 3. Wybrać saldo bonusowe i korzystać ze środków otrzymanych przez bukmachera

Nie trzeba od razu wykorzystywać całego bonusu. Można za jego pomocą tworzyć kilka kuponów. Zawsze chodzi o to, by zakład był AKO o kusie ogólnym co najmniej 3.0. Wygrane zagrane za bonus trafiają od razu na konto główne.

Kod rejestracyjny Betfan 2023 – rejestracja szybka i prosta

Zakładanie konta u bukmachera Betfan jest banalnie proste. Cały proces tworzenia konta u tego bukmachera pozbawiony jest zbędnych formalności, dzięki czemu szybko można rozpocząć obstawianie. Niektórzy gracze obawiają się zakładania kont u internetowych bukmacherów z racji tego, iż na samym początku muszą podawać ogromną liczbę swoich danych osobowych czy wstawiać skan swojego dowodu osobistego.

W Betfan na szczęście jest zupełnie inaczej, wystarczy zapamiętać, że w Betfan kod rejestracyjny to BETONLINE. Bukmacher podczas rejestracji na stronie www.Betfan.pl wymaga tylko kilku najważniejszych danych. Jeśli nie chcemy wprowadzać dużej liczby swoich danych osobowych, musimy wybrać opcję szybkiej rejestracji. W ten sposób numer konta bankowego czy skan dowodu osobistego podamy dopiero w późniejszym czasie. 

Rejestracja w Betfan składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie wpisujemy swój adres e-mail, tworzymy hasło oraz podajemy swój numer telefonu. W drugim etapie trzeba wprowadzić swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz kod rejestracyjny Betfan, który na dzisiaj brzmi: BETONLINE. W dalszej części artykułu opisujemy, jakie korzyści wynikają ze skorzystania z tego kodu promocyjnego w procesie zakładania konta. Przy zakładaniu konta nie wolno również zapomnieć o tym, aby zaznaczyć opcję „Chcę uzyskać bonus powitalny”. Po wpisaniu wszystkich tych danych nasze konto zostanie już założone. Teraz wystarczy już tylko zalogować się na swoją skrzynkę e-mailową oraz kliknąć w link aktywacyjny.

Rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym "BETONLINE"
Rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Kliknięcie w ten link jest niezbędne do tego, aby potwierdzić założenie konta u tego bukmachera. Po aktywowaniu konta gracza można już w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności dostępnych w tym serwisie. Posiadacze konta tymczasowego muszą jednak liczyć się z limitem na zakłady w wysokości 5000 złotych. Jeśli chcemy ten limit zwiększyć, musimy zmienić status konta tymczasowego na konto stałe. 

Aby podwyższyć limity bądź wypłacić zgromadzone przez siebie środki na koncie u bukmachera Betfan, trzeba zmienić status konta tymczasowego na konto stałe. Można to uczynić od razu po procesie rejestracyjnym lub w późniejszym czasie. W tym celu po zalogowaniu na stronę bukmachera Betfan należy wejść w zakładkę o nazwie „Mój profil”. Tam będzie znajdowała się informacja o tym, iż możemy już w pełni aktywować swoje konto. Tam z kolei będziemy musieli zamieścić informację odnośnie tego, z jakiego źródła pochodzą nasze środki na udział w grach (do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta, emerytura, działalność gospodarcza itd.). Następnie trzeba przesłać skan bądź zdjęcie dowodu osobistego. Nie jest konieczne podawanie numeru konta bankowego, ponieważ po pierwszej wpłacie system zapisuje nasz numer w bazie. 

Kod rejestracyjny Betfan na bonus bez ryzyka

Kod rejestracyjny daje możliwość skorzystania z rozmaitych dodatkowych akcji promocyjnych i bonusów. Należy go wpisać podczas procesu rejestracji. Wpisując kod promocyjny przy rejestrowaniu się w Betfan można zyskać:

 • 200% do 300 PLN

Aby aktywować kod promocyjny Betfan, podczas procesu rejestracyjnego na www.Betfan.pl trzeba w polu kod promocyjny wpisać hasło: BETONLINE. W ten sposób uzyskujemy pakiet powitalny.

Wiele osób pyta o to, jaki jest w Betfan kod na bonus bez ryzyka. Swego czasu to właśnie ten rodzaj premii był przyznawany u tego bukmachera. Tutaj trzeba jednak podkreślić, iż obecnie wygląda sprawa zupełnie inaczej. Promocja na start na stronie marki Betfan to przede wszystkim doładowanie pierwszej wpłaty.

Kod rejestracyjny Betfan może być podany jedynie przy zapisywaniu się do gry. Jeżeli nie zrobimy tego od razu, potem już takiej możliwości mieć nie będziemy. Zasada jest bardzo prosta, bo bonus na start otrzymuje się za pierwszą wpłatę – łatwo więc zapamiętać i jednocześnie dowiedzieć się, co należy zrobić, by zgarnąć premię.

Betfan kod rejestracyjny na bonusy powitalne

Liczba bonusów u bukmachera Betfan jest naprawdę całkiem spora. Promocje okazjonalne dla już zarejestrowanych osób to jedno, a bonusy powitalne – coś zupełnie innego. Obecnie u bukmachera Betfan zdobyć można tylko jedną premię na start. Jest to jednak aż 200% od depozytu numer jeden, a więc otrzymuje się znacznie więcej, niż u większości bukmacherów na rynku.

Warto zapamiętać to, jaki jest w Betfan kod rejestracyjny i zapewnić sobie tym samym bonus powitalny w pełnej krasie. Zasada działania oferty na start jest wyjątkowo prosta. Każdy sobie bez problemu poradzi z jej zrozumieniem. Przy okazji trzeba pamiętać o tym, że premia jest tylko od pierwszego depozytu. Chodzi więc o to, że nie można otrzymać doładowania przy drugim lub trzecim przelewie.

Jakie w Betfan bonusy powitalne są dostępne? Obecnie tylko jeden – 200% do 300 PLN. Jeżeli ktoś rejestruje konto na www.Betfan.pl, to właśnie wpisując kod promocyjny „BETONLINE„, może zagwarantować sobie otrzymanie tego prezentu, o którym jest mowa w tym wpisie.

Betfan kod rejestracyjny - wpisałeś?
Betfan kod rejestracyjny – wpisałeś?

Bonus za darmo w Betfan – jak to działa?

Aż 100 tysięcy z bonusów w Betfan?! Jak to możliwe? Chodzi tutaj o to, że pieniądze z uzyskanych środków bonusowych można zwiększać. Wygrane uzyskane ze środków bonusowych będą wliczane do specjalnego konta bonusowego. Tylko od nas zależy, jak dokładnie będą wyglądały te kupony oraz ile uda nam się ugrać za pomocą pięciokrotnego obracania kwotą bonusu. Maksymalnie można uzyskać nawet 10 000 złotych. To jeszcze nie wszystko.

Oprócz tego, kwota ta (po spełnieniu określonych warunków obrotu) będzie pomnożona dziesięciokrotnie, co łącznie może nam dać nawet 100 000 złotych bonusu od bukmachera Betfan. W praktyce na tak wysokie kwoty można liczyć tylko wtedy, gdy ma się ogromne zdolności oraz doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Nowicjuszom ta sztuka raczej się nie uda. 

Bonus bez depozytu w Betfan – czy jest? 

Bonusy bez depozytu są bardzo lubiane przez typerów w Polsce. Wybierają je oni najczęściej. Ten rodzaj bonusu polega na tym, iż typer uzyskuje na początek darmowe środki, które może wydać na obstawianie zakładów u konkretnego bukmachera. W ten sposób gracze testują bukmachera i jeśli im odpowiada to wtedy decydują się na wpłacenie depozytu na konto bukmachera.

Czy Betfan proponuje swoim graczom bonus bez depozytu? Niestety, na tę chwilę taka oferta nie jest dostępna u tego bukmachera. W zamian do zaoferowania ma inne promocje, o których pisaliśmy wcześniej. Mamy jednak nadzieję, iż w najbliższym czasie ulegnie to zmianie bo bonus bez depozytu w betfan byłby czymś czego inni nowi bukmacherzy nie oferują.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus 100 PLN bez ryzyka! Wystarczy założyć konto na stronie www.STS.pl i wpisać specjalny kod „BETONLINE„. 

Gra bez podatku w Betfan – warunki akcji promocyjnej 

Gra bez podatku to świetna akcja promocyjna, którą swego czasu organizował bukmacher Betfan dla wszystkich swoich typerów. Korzystając z tej promocji można było zyskać dodatkowe 14%. Bardzo ważne jest to, iż ta akcja specjalna u bukmachera Betfan obowiązywała we wszystkie dni tygodnia przez 24 godziny na dobę. W porównaniu z innymi bukmacherami Betfan pod tym względem radził sobie bardzo pozytywnie. Zdecydowana większość firm bukmacherskich takie promocje organizuje wyłącznie w wybrane dni tygodni lub na wybrane wydarzenia. 

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji na grę bez podatku w Betfan? Niestety, obecnie cały czas ta akcja specjalna nie jest dostępna. Tym samym nie ma możliwości, by grać w Betfan bez podatku. Raz na jakiś czas pojawiają się promocje umożliwiające powiększenie wygranych o 14 procent, ale trudno mówić tutaj o systematycznych ofertach. Warto śledzić na bieżąco to, co pojawia się na stronie bukmachera i polować na okazje, dzięki którym można zyskać więcej wygranych, niż normalnie.

Gra bez podatku w Betfan była bardzo chwalona przez typerów. Swego czasu to właśnie dzięki tej ofercie bukmacher zyskał rozgłos. Mimo że teraz już w ten sposób u niego nie zagramy, absolutnie nie można powiedzieć, iż jest to bukmacher, który przestał liczyć się na polskim rynku. Wydaje się wręcz, że jest zupełnie na odwrót – to marka, która zyskuje coraz większą popularność, a to nie bierze się znikąd.

Promocja Każdego Dnia w Betfan 

Betfan ma naprawdę dużo akcji promocyjnych. Cały czas można u niego odbierać mniejsze bądź większe premie, które przygotowywane są z myślą o aktywnych typerach. W większości przypadków są to bonusy na zakłady akumulowane, bezpieczne zakłady, dodatkowe procenty od wygranej czy możliwość uzyskania zwrotu postawionych środków w przypadku przegranego typu na kuponie.

Aby skorzystać z promocji dostępnych w Betfan, należy zalogować się na swoje konto u bukmachera na stronie www.Betfan.pl oraz wejść w zakładkę o nazwie Promocje. Niemal każdego dnia proponuje się typerom inną promocję. 

Cashout w Betfan  – jak to działa?

Cashout u legalnego bukmachera Betfan
Cashout u legalnego bukmachera Betfan

Opcja cashout wprowadzana jest od pewnego czasu przez coraz większą liczbę firm bukmacherskich. Także Betfan ma ją w swojej ofercie. Jest to funkcjonalność, dzięki której gracze nie tracą środków postawionych na kupon. Polega to na tym, że gracz może zamknąć zakład zanim dojdzie rozstrzygnięcia umieszczonych na kuponie zdarzeń. 

Cashout można wykorzystywać w Betfan w przypadku korzystania z kuponów solowo i kombi a także oferty zakładów live oraz zakładów przedmeczowych.  Ta opcja jest niezwykle popularna, gdyż „ratuje” wiele kuponów przed przegraną, gdy tylko zostaje nam na przykład jeden typ na kuponie, kiedy reszta „weszła”.

Oferta zakładów online bukmachera Betfan

Oferta firmy bukmacherskiej na zakłady dla graczy jest bardzo interesująca. Widać, że firma przed wejściem na rynek dokładnie zbadała potrzeby oraz oczekiwania graczy. W Betfan możemy obstawiać około 30 rozmaitych dyscyplin sportowych. Są tam zarówno dyscypliny bardzo popularne jak i te mniej znane. Wśród nich znajduje się oczywiście piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, futbol, kolarstwo, żużel, rugby, boks czy piłka ręczna, lekkoatletyka czy pesapallo. „Dla każdego coś miłego” – ta maksyma bardzo dobrze oddaje liczbę dyscyplin w Betfan.

Oprócz dyscyplin sportowych, Betfan bardzo pozytywnie zaskakuje także pod innymi względami. W ofercie tego bukmachera możemy również znaleźć coś, czego nie ma żaden inny bukmacher w Polsce. Mowa tutaj oczywiście o profesjonalnych zakładach dotyczących szeroko rozumianej sfery rozrywki. W Betfan znajdziemy zatem zakłady na wyniki wyborów czy popularnych programów rozrywkowych. Każdy znajdzie tutaj taki zakład, który wpisze się w jego gusta. Zakłady rozrywkowe w Betfan są podzielone na kilka kategorii, takich jak:

 • zakłady ekonomiczne (np. obstawianie kursów walut, PKB państw),
 • zakłady dotyczące sfery mediów (np. obstawianie wyników popularnych programów rozrywkowych takich jak Voice of Poland, Taniec z gwiazdami, Big Brother czy Eurowizja),
 • zakłady dotyczące show-biznesu (np. obstawianie małżeństw i rozwodów najpopularniejszych gwiazd),
 • zakłady dotyczące polityki (np. obstawianie wyników wyborów w Polsce, Wielkiej Brytanii czy USA),
 • zakłady dotyczące pogody (np. obstawianie ilości opadów deszczu, temperatur),
 • zakłady dotyczące tematyki okołosportowej (np. transfery najbardziej znanych piłkarzy, wybór prezesa PZPN). 

W Betfan będą z oferty bukmachera będą usatysfakcjonowani nie tylko fani sportu, ale także zwolennicy szeroko rozumianej sfery rozrywki. Tak mocno zróżnicowana oferta wpisująca się w oczekiwania wielu grup typerów powoduje, iż Betfan ma naprawdę ogromne szanse na odniesienie dużego sukcesu na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dużym plusem tego bukmachera jest również fakt, iż ma on prawdziwie imponującą liczbę lig oraz rynków zdarzeń. Wszystko to sprawia, iż Betfan opinie wśród polskich typerów ma naprawdę znakomite. 

Czy w Betfan są zakłady na sporty wirtualne? 

Popularność sportów wirtualnych w naszym kraju rośnie w sposób lawinowy. Z tego względu bardzo wielu graczy zastanawia się, czy zakłady na sporty wirtualne są dostępne w Betfan. Tutaj mamy jak najbardziej dobrą wiadomość – dostępne są w Betfan zakłady na sporty wirtualne. Wystarczy posiadać konto u bukmachera, by móc korzystać z oferty na „wirtuale” – nawet na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety.

Dostępne u bukmachera Betfan sporty wirtualne umożliwiają nam zawieranie zakładów na wydarzenia, które nie odbywają się w prawdziwym, lecz komputerowym świecie. Dzięki temu można stawiać kupony 24 godziny na dobę i to bez względu na to, czy są święta, czy inne dni, w których imprez sportowych jest niewiele.

Każdy w wirtualnych sportach znajdzie propozycję dla siebie. Dostępne są:

 • Bundesliga – obstawianie komputerowej odmiany ligi niemieckiej, która bazuje na archiwalnych materiałach wideo. Typerzy obstawiają mecze zespołów tworzących tabelę tak, jak ma to miejsce w tradycyjnych rozgrywkach ligowych;
 • Piłka nożna – typowanie wyników meczów zespołów będących odpowiednikami klubów z angielskiej Premier League;
 • Puchar Narodów – wirtualne mistrzostwa międzynarodowe. Coś w sam raz dla tych, którzy chcieliby, żeby mundial czy Euro trwały przez cały rok;
 • Wyścigi psów – gonitwy z udziałem komputerowych psów potrafiących pokonywać spore dystanse w bardzo krótkim czasie. Wysokie kursy i duża częstotliwość wyścigów sprawia, że to bardzo popularna propozycja;
 • Wyścigi konne – podobnie jak w przypadku psów – chodzi o obstawianie tego, które zwierzę wygra rywalizację. W tym przypadku występują konie o różnych imionach. Wygląda to podobnie jak na słynnym torze na Służewcu;
 • Koszykówka – tutaj raczej wiele tłumaczyć nie trzeba, bowiem chodzi o wirtualny odpowiednik ligi NBA.
Betfan wirtualne sporty - koszykówka
Betfan wirtualne sporty – koszykówka

Czy w Betfan są zakłady na e-sport? 

E-sport przez wielu ekspertów uważany jest za świetlaną przyszłość zakładów bukmacherskich. Betfan doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ przygotował całkiem sporo propozycji w tej kategorii dla swoich typerów. W Betfan można obstawiać tytuły takie jak Dot, Hearthstone, King of Glory, League of Legends, Rainbow Six, Rocket League czy Starcraft. U bukmachera pojawiają się również kursy na wszystkie istotne wydarzenia dotyczące sportów elektronicznych. Wielu graczy podkreśla jednak, że Betfan mógłby zainwestować w większą liczbę rynków zdarzeń. 

Zalety bukmacherówBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna330 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Zakłady na żywo w Betfan 

Liczba zakładów na żywo u bukmachera Betfan jest w tym momencie mocno ograniczona. Już wkrótce zostanie ona mocno rozszerzona na inne dyscypliny. W chwili obecnej w zakładach na żywo można obstawiać sporty takie jak siatkówka plażowa, siatkówka oraz tenis. Najszybciej na tej liście można spodziewać się dodania piłki nożnej, koszykówki i hokeja oraz e-sportów. 

Jaka jest wysokość kursów w Betfan? 

Wysokość kursów u bukmachera to dla zdecydowanej większości graczy najważniejszy element (obok bonusów i promocji na start) decydujący o tym, czy warto tworzyć u niego konto, czy wręcz przeciwnie. Im wyższe są kursy u danego bukmachera, tym większa jest szansa na to, iż dany typer zdecyduje się założyć konto u danego bukmachera. Warto wiedzieć, że największe kursy spośród internetowych bukmacherów ma obecnie TOTALbet, forBET oraz Fortuna.

Aby znaleźć się w tym gronie, Betfan powinien mocno zainwestować w zwiększenie kursów proponowanych graczom. Na ten moment kursy oferowane graczom bukmachera Betfan nie są złe. Można nawet powiedzieć, że w niektórych dyscyplinach są na porównywalnym poziomie jak w Fortunie. 

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dostępne metody płatności w Betfan 

W chwili obecnej firma bukmacherska Betfan oferuje kilka metod płatności na zrealizowanie depozytu. Są one następujące: 

 • karty debetowe i kredytowe (VISA, Mastercaerd),
 • tradycyjne przelewy bankowe,
 • szybkie płatności online (Blik, Przelewy 24). 

Minimalna kwota depozytu w Betfan wynosi 1 złoty. Przy wybraniu opcji wpłaty przy wykorzystaniu systemu Przelewy 24, środki trafią na nasze konto w trybie natychmiastowym. Nasz wpłacony depozyt pojawi się na koncie gracza po kilku sekundach. Uwaga: przy realizowaniu pierwszej wpłaty zawsze trzeba korzystać z systemu Przelewy 24. Wszystkie następne wpłaty będzie można robić przy wykorzystaniu dowolnie wybranego przez siebie kanału. 

Wypłata środków w Betfan 

Wypłaty środków zgromadzonych na koncie u bukmachera Betfan również realizowane są bardzo sprawnie. Firma środki na konta graczy wysyła przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 07.00 do 23.00. Bukmacher Betfan proponuje swoim graczom opcję szybkiej wypłaty – wówczas środki trafiają na konto bankowe gracza po upływie 15 minut. Opcja ta dostępna jest dla klientów z 19 banków.

Warto jednak pamiętać o tym, iż pierwsza wypłata podlega dodatkowej weryfikacji, przez co czas oczekiwania na środki finansowe może wydłużyć się w niektórych przypadkach nawet do 48 godzin. Minimalna wypłata wynosi 1 złoty zaś w przypadku szybkich wypłat 10 złotych. Maksymalna kwota wypłaty dla szybkich wypłat wynosi 4999 złotych, a w innych przypadkach 500 000 złotych. 

Aplikacja mobilna do obstawiania meczów na telefonie w Betfan 

Firma bukmacherska Betfan przez dość długi czas od rozpoczęcia swojej działalności nie miała aplikacji mobilnej, przez co wielu użytkowników smartfonów i tabletów było niepocieszonych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że strona internetowa w wersji mobilnej sprawowała się bez zarzutu, dlatego korzystanie z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych i tak było możliwe.

Warto wiedzieć, że Betfan jakiś czas temu udostępnił swoją aplikację dla graczy. Daje ona dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych z poziomu strony internetowej. Znajdziemy tam wszystkie dyscypliny oraz zakłady dostępne w wersji klasycznej. Na ten moment aplikacja Betfan jest dostępna wyłącznie dla urządzeń opartych na systemie Android. Nadal trwają prace nad przygotowaniem aplikacji na system iOS. 

aplikacja mobilna na telefon betfan
Aplikacja mobilna do obstawiania meczów od Betfan

Obsługa klienta i kontakt z bukmacherem Betfan

Obsługa Klienta to dla wielu graczy jeden z najważniejszych elementów decydujących o utworzeniu konta u konkretnego bukmachera. Jak pod tym względem spisuje się legalny bukmacher Betfan? Trzeba przyznać, że całkiem dobrze. Wszyscy typerzy tego bukmachera mogą korzystać z opcji czatu na żywo, która dostępna jest w godzinach 09.00-23.00 przez 7 dni w tygodniu. Czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta jest bardzo krótki – zazwyczaj trzeba czekać maksymalnie minutę. Wszyscy konsultanci firmy Betfan mają niezbędną wiedzę, którą przekazują graczom w sposób rzetelny oraz jasny. 

Każdy gracz firmy bukmacherskiej Betfan może także skontaktować się z konsultantami mailowo przez adres [email protected]. Oprócz tego, jest również dostępna opcja kontaktu telefonicznego: +48 22 125 50 50. Czas oczekiwania na połączenie także jest bardzo krótki. Następnym bardzo istotnym elementem jest sekcja FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania przez graczy. U bukmachera Betfan sekcja ta jest bardzo dobrze rozwinięta. Można tam znaleźć odpowiedzi na wszystkie nasze pytania dotyczące rejestracji, weryfikacji konta, płatności, wypłat, zawierania zakładów, promocji oraz bonusów dostępnych u tego bukmachera. Każda firma bukmacherska pod względem obsługi klienta powinna brać przykład z Betfan. 

W Betfan rejestracja tak wielu graczy jest wytłumaczalna, to nie tylko doskonała oferta zakładów czy wysokie kursy, ale również bardzo sprawna komunikacja klientów z supportem.

Betfan opinie graczy – czy to dobry bukmacher?

Polski bukmacher online Betfan opinie wśród zdecydowanej większości polskich graczy ma całkiem dobre. Z racji tego, iż jest to nowa firma bukmacherska, to musi włożyć sporo pracy, aby wyprzedzić pionierów na rynku bukmacherskim takich jak Fortuna, STS czy Betclic. Mocną stroną tej firmy bukmacherskiej są ciekawe bonusy dla nowych użytkowników czy promocja na grę bez podatku.

Poniżej kilka wybranych opinii o Betfan z forum bukmacherskiego BetOnline, które znane jest z obiektywnych recenzji i komentarzy graczy:

Betfan jak na nowego bukmachera daje całkiem spoko promocje, ale najważniejsze są kursy i tutaj jest na pewno lepiej niż w Fortunie.

typer z BetOnline

Dla mnie Betfan to taki Polski 1XBET, zakłady na rozrywkę, pogodę czy politykę tylko to potwierdza. No i obstawianie bez podatku jest super.

użytkownik forum BetOnline

Dużym atutem jest także sprawna obsługa techniczna – w razie jakichkolwiek problemów gracze mają do kogo się zwrócić. Betfan ma szansę na to, by stać się jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce. Pod wieloma względami bije on niektórych bukmacherów na głowę. 

ZALETY

WADY

 • Dużo promocji
 • Bonus 200%
 • Świetna obsługa klienta
 • Aplikacja mobilna
 • Niska marża bukmachera
 • Dobre kursy bukmacherskie
 • brak bonusu bez depozytu

Jaki jest aktualny kod rejestracyjny Betfan?

Nowy kod rejestracyjny w Betfan to: BETONLINE

Czy w Betfan jest bonus bez depozytu?

Aktualnie bukmacher Betfan nie oferuje graczom bonusu bez depozytu