Ładowanie
×

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bonus dla graczy od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS. Typerzy za zagrane kupony mogą liczyć na dodatkowe środki i to co tydzień w ramach akcji specjalnej „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”.

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Bonus na europejskie puchary dla typerów

Po dłuższej przerwie wracamy z rozgrywkami zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy. Nie da się ukryć, że na ten moment, czekał każdy fan piłki nożnej. Bowiem w akcji zobaczymy najlepszych piłkarzy w akcji.

Z tej okazji bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”, która to składa się z okresów rozliczeniowych:
I etap: 03.08.2020 – 09.08.2020
II etap: 10.08.2020 – 16.08.2020
III etap: 17.08.2020 – 23.08.2020

Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonus na europejskie puchary dla graczy:

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczom obstawienie meczy. W ramach akcji „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które muszą zostać zagrane za co najmniej 100 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85. Poza tym na kuponie musi znajdować się koniecznie minimum jeden typ z rozgrywek Ligi Mistrzów lub Ligi Europy z oferty przedmeczowej. Na uwadze trzeba mieć to, że kupony muszą zostać rozliczone w tym samym okresie rozliczeniowym, co zostały zawarte.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Bukmacher STS przyznaje darmowe bonusy graczom w wysokości 10 PLN za każde postawione 100 PLN na pewniaki z Ligi Mistrzów. Warto jest mieć na uwadze, że w każdym etapie wszyscy typerzy mają prawo otrzymać maksymalnie 100 PLN.

Bonus powitalny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start każdy gracz może otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN. A w skład niego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy na obstawianie Ligi Mistrzów będą aktywne graczom pod warunkiem, że użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć, że jest to jedyny moment, aby zrobić.

Nie można zapominać o hicie bukmachera STS, czyli Betgames, w której to legalnie i to za prawdziwe pieniądze można grać chociażby w takie gry, jak poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.