Ładowanie
×

Bonusy codziennie od bukmachera STS za obstawienie

Bonusy codziennie od bukmachera STS za obstawienie

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną, w której to zamian za obstawienie meczy gracze mogą otrzymać dodatkowe środki i to codziennie.

Gotówka za aktywnośc od STS

Gotówka za aktywność od STS

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów są bogate i na pewno jest co obstawiać. Tym bardziej, że obecnie rozgrywane są pojedynki praktycznie w każdej dyscyplinie.

Na tą okazję bukmacher STS proponuje graczom akcję „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która polega na typowaniu meczy, a w zamian można otrzymać extra środki.

Wspominana promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59. Użytkownik chcąc skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” dopuszcza jedynie zakłady AKO, które w dodatku muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
  • kupon musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Użytkownik, który w czasie jednej doby zagra zakłady, które spełniają powyższe warunki za kwotę nie mniejszą niż 100 PLN otrzyma w prezencie 20 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone. W czasie jednego tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom już na sam początek specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowy bonus o wartości 29 bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji
  • premia za dokonanie pierwszego depozytu, która maksymalnie może wynieść nawet 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będa aktywne wszystkim użytkownikom pod jednym prostym warunkiem. A mianowicie muszą wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.