Ładowanie
×

Obstawianie hokeja. Zakłady bukmacherskie – poradnik typerski

Obstawianie hokeja. Zakłady bukmacherskie - poradnik typerski

Obstawianie hokeja. Zakłady bukmacherskie – poradnik typerski

Hokej to dyscyplina, która – pomimo bycia uznawaną za jedną z niszowych w naszym kraju – cieszy się sporym zainteresowaniem na scenie bukmacherskiej. Typerzy cenią ją za dynamizm, wysokie kursy, ale też na emocje towarzyszące każdemu ze spotkań. Jak zatem typować ją w taki sposób, aby być w tym skutecznym? U którego bukmachera założyć konto, by pozyskać dostęp do jak najszerszej oferty? To tylko niektóre z kwestii, które zostaną poruszone w naszym poradniku.

Obstawianie hokeja. Zakłady bukmacherskie - poradnik typerski
Obstawianie hokeja. Zakłady bukmacherskie – poradnik typerski

Typy na hokej na lodzie

Wbrew pozorom, obstawianie hokeja nie należy do najłatwiejszych. Wszystko ze względu na dużą jego nieprzewidywalność, ale też małą popularność tej dyscypliny w naszym kraju, która znacznie utrudnia dostęp do informacji. Po nie często musimy sięgać do zagranicznych źródeł. Poniższe porady z pewnością pomogą nam być bardziej skutecznymi w naszych typach.

  • Interesujmy się tematyką – podstawą w obstawianiu hokeja jest nie tylko znajomość wszystkich jego zasad, ale i realne zainteresowanie tą dyscypliną. Jeżeli sami w sobie śledzimy wydarzenia z lodowisk na całym świecie, typowanie będzie dla nas przyjemne, a nasza skuteczność w nim – o wiele większa.
  • Przeprowadzajmy analizy – dokładne analizy obejmujące zarówno zawodników, jak i same drużyny stanowią jedną z podstawowych rzeczy. Zwracajmy uwagę na formę, ale nade wszystko patrzmy na kontuzje, które mogą wykluczać najważniejszych zawodników, a które w bardzo brutalnym hokeju są niemal na porządku dziennym. Znajdźmy odpowiednie i wiarygodne źródło informacji, a najlepiej oglądajmy zagraniczne transmisje telewizyjne, wraz ze studiami analitycznymi.
  • Patrzmy na kursy – te są w stanie powiedzieć nam wiele. Tak właściwie stanowią typy na hokej samego bukmachera – traktujmy je jako wskazówkę, ale też zestawiajmy z naszą własną analizą, by odnajdywać valuebety – wykorzystujmy je bez żadnych skrupułów.
  • Nie typujmy na żywo – jeśli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę z bukmacherką. Jako że w typowaniu hokeja na żywo liczy się niebywały refleks (mówiliśmy już o dynamizmie wszystkich rozgrywek) połączony z szybką analizą, lepiej zostawić to sobie na moment, w którym będziemy posiadać odpowiednio dużo doświadczenia.
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Hokej – co warto obstawiać u bukmachera?

W przypadku hokeja na lodzie polscy bukmacherzy dają nam (przynajmniej ci, którzy pokrywają tę dyscyplinę w najlepszy sposób – ich lista znajduje się poniżej) dostęp do wielu opcji bukmacherskich. Do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych należą:

  • typowanie zwycięzcy lub remisu – choć z tej ostatniej opcji wielu bukmacherów rezygnuje (rozliczając remis przez zwrot), sam model 1X2 cieszy się tutaj zdecydowanie największą popularnością;
  • obstawianie wyniku tercji – stawiamy na to, jakim wynikiem zakończy się tercja;
  • stawianie na dokładny wynik spotkania – bardzo ciężki rynek, z uwagi na wahania punktowe i łatwość w ich zdobywaniu;
  • typowanie strzelca bramki – opcja dostępna przy typowaniu na żywo, w której wskazujemy strzelca kolejnej bramki, jaka padnie w spotkaniu.

Jaki jest najlepszy bukmacher do obstawiania hokeja?

Z uwagi na olbrzymią konkurencję na polskim rynku bukmacherskim, większość podmiotów posiada w swojej ofercie hokej. Nie każdy jednak oferuje tak samo korzystne warunki dla nas, obstawiających. Poniżej zestawieni bukmacherzy wychodzą z najlepszymi propozycjami, zarówno pod względem kursów, jak i całościowej oferty. Pamiętajmy, aby założyć konto u kilku z nich – pozwoli to nam przełączać się między ofertami na bieżąco, w zależności od tego, która będzie najlepsza w przypadku konkretnego spotkania.

Hokej u bukmachera STS

Star-Typ Sport (strona www.STS.pl) to obecnie lider na polskim rynku bukmacherskim. Ma to swoje odzwierciedlenie również w podejściu do hokeja, który jest u niego pokrywany w bardzo kompleksowy sposób. Można u niego liczyć na mocno konkurencyjne stawki, ale i częste akcje promocyjne właśnie z nim związane. 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Hokej u bukmachera Fortuna

Fortuna nie odstaje od wspomnianego wyżej STS pod względem swojej oferty na hokej. Co ważne, proponuje bardzo ciekawy bonus powitalny (a raczej aż 3 takowe), ale też program lojalnościowy, aplikujący się również do kuponów w obrębie hokeja. Atrakcyjne stawki również na mniej ważne spotkania to również codzienność u tego operatora. Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a na start do zdobycia jest ponad 2000 PLN.

Hokej u bukmachera forBET

Bukmacher Forbet, pomimo bycia świeżym zawodnikiem na polskiej scenie bukmacherskiej, stara się zapewnić swoim klientom ciekawą ofertę na hokej – w wielu przypadkach mu wychodzi. Warto mieć u niego konto, gdyż potrafi zaskoczyć stawkami, ale też – jak sam twierdzi – oferuje najlepszy bonus powitalny na rynku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.