Ładowanie
×

Cena PPV za MMA VIP 2 za wysoka? Kibice zdenerwowani, jak nigdy!

Cena PPV za MMA VIP 2 za wysoka? Kibice zdenerwowani, jak nigdy!

Cena PPV za MMA VIP 2 za wysoka? Kibice zdenerwowani, jak nigdy!

Cena PPV za oglądanie gali MMA VIP 2 online dla wielu wydaje się być nieadekwatna do jakości karty walk. Kibice są zdenerwowani jak nigdy. Czy to znaczy, że druga edycja imprezy Marcina Najmana skończy się fiaskiem?

Cena PPV za MMA VIP 2 za wysoka? Kibice zdenerwowani, jak nigdy!
Cena PPV za MMA VIP 2 za wysoka? Kibice zdenerwowani, jak nigdy!

MMA VIP 2. Gala Marcina Najmana. Kiedy i kto walczy?

Marcin Najman w niesławie rozstał się z FAME MMA, gdzie miał stoczyć swój ostatni pojedynek w karierze. „El Testosteron” zdecydował ostatecznie o tym, że pożegnalną walkę stoczy na własnych zasadach, dlatego też stworzył własną organizację freak fightów – MMA VIP. W lutym tego roku miała miejsce pierwsza edycja, natomiast druga zaplanowana została na ten piątek, 18 czerwca.

Kibice wiedzą już, kto walczy na MMA VIP 2, chociaż – niestety – nie udało się uniknąć pewnych komplikacji, a co za tym idzie – zmian w fight cardzie. Ostatecznie w akcji nie zobaczymy chociażby „Króla Syntholu”, który miał wystąpić w pojedynku wieczoru. Zamiast niego „Taxi Złotówa” zmierzy się z Dariuszem Kaźmierczukiem. Popularny „Lew” przegrał niegdyś z Najmanem na FAME MMA.

eWinner bonus na Euro 2020
eWinner bonus na Euro 2020

Ciekawym zestawieniem dla kibiców na pewno jest również pojedynek „Żuroma” z „Antykonfidentem”. Sporo emocji wywołuje również występ Krystiana Pudzianowskiego. Brat polskiego strongmana na gali u Marcina Najmana? Wydaje się to niemożliwe, a jednak.

Podczas gali MMA VIP 2 będzie też okazja zobaczyć Ryszarda Dąbrowskiego, którego telewidzowie kojarzyć powinni z programu „Chłopaki do wzięcia”. Rywalem tego pana ma być Alan Gruchała, znany w internecie jako „Psychotrop”.

🥊 Karta walk MMA VIP 2 🥊

  • Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał ‘Antykonfident” Podejma
  • Krystian “Młody Pudzian” Pudzianowski vs. Tomasz PRINCE CHIC
  • Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
  • Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
  • Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
  • Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
  • Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
  • Kacper Miklasz vs Tomas Vaicikas

Początek gali 18 czerwca 2021 roku. Impreza będzie miała miejsce w Częstochowie, rodzinnym mieście Marcina Najmana. Start o godzinie 20.

MMA VIP 2 w internecie? Tak, ale tylko w PPV!

Dla wielu kibiców ważne jest zarówno to, gdzie obstawiać MMA VIP 2, jak i w jakim miejscu oglądać. Transmisja gali MMA VIP 2 będzie dostępna tylko i wyłącznie w systemie PPV, a to oznacza, iż trzeba zapłacić za dostęp do niej. I tutaj prawdopodobnie nie byłoby większego problemu czy zdziwienia, gdyby nie fakt, że Marcin Najman za stream ze swojej gali zażyczył sobie naprawdę spore pieniądze!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

MMA VIP cena PPV w przypadku pierwszej edycji wynosiła niecałe 16 złotych, gdy ktoś zdecydował się na zakup wirtualnej wejściówki na przynajmniej dobę przed galą oraz prawie 20 złotych w przypadku zakupu w dniu startu eventu. Takie stawki były jak najbardziej do zaakceptowania, dlatego też stream MMA VIP był bardzo chętnie wykupowany. Niestety, przy okazji drugiej edycji sprawa wygląda już znacznie gorzej.

MMA VIP 2 cena PPV – kość niezgody między organizatorem a kibicami

Prawie 33 złote – aż tyle trzeba zapłacić za oglądanie MMA VIP 2 w internecie. Wielu fanów uważa, że to zdecydowanie za dużo. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że za dostęp do eventów FAME płaci się mniej, a ostatnie KSW zostało „wycenione” na 35 złotych.

Mimo że karta walk MMA VIP 2 budzi sporo kontrowersji, nie wydaje się, by wiele osób było chętnych na zakup transmisji za tak duże pieniądze. Tym bardziej, iż podczas wydarzenia zabraknie jednej z jej głównych postaci, czyli „Króla Syntholu”. Szymon Komandos został zatrzymany przez CBŚ na niespełna tydzień przed galą, co nieco zrujnowało plany Marcina Najmana.

Oficjalny plakat gali MMA VIP 2
Oficjalny plakat gali MMA VIP 2

Pod postami dotyczącymi transmisji MMA VIP 2 pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy dotyczących ceny PPV. Pamiętajmy, że trwają jeszcze teraz piłkarskie mistrzostwa Euro 2020,więc tym bardziej kibice nie muszą mieć szczególnej ochoty na szukanie sportowej rozrywki w trakcie weekendu.

Zakłady bukmacherskie na MMA VIP 2 dostępne dla typerów!

To dobra wiadomość dla wszystkich interesujących się obstawianiem: gala MMA VIP 2 jest dostępna w ofercie legalnego bukmachera www.eFortuna.pl. To jedno z nielicznych miejsc w naszym kraju, gdzie dostępne są freebety bez depozytu.

Aby obstawiać walki MMA VIP 2 internecie, należy posiadać darmowe konto typerskie w Fortunie. Rejestracji można dokonać dosłownie w kilka chwil, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” do odebrania są dodatkowe bonusy. Co dokładnie można otrzymać? Przede wszystkim – 20 PLN bez wpłaty za samo utworzenie konta. Te pieniądze można wykorzystać na stawienie zakładów na MMA, piłkę nożną czy także inne dyscypliny!

W pakiecie powitalnym od Fortuny do odebrania jest jeszcze do 600 PLN jako zakład bez ryzyka. Nowi klienci w tym miejscu znajdą też specjalne doładowanie w wysokości 100% drugiego depozytu i to aż do 2010 PLN!

Pozostaje czekać tylko na to, jakie będą wyniki sprzedażowe MMA VIP 2 PPV. Na chwilę obecną niewiele wskazuje na to, by tak drastyczna zmiana ceny za dostęp do gali miała pomóc organizatorom w rozwinięciu skrzydeł. Wydaje się, że jest wręcz na odwrót.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.