Ładowanie
×

W Etoto wirtualne sporty z komentarzem Mateusza Borka!

W Etoto wirtualne sporty z komentarzem Mateusza Borka!

W Etoto wirtualne sporty z komentarzem Mateusza Borka!

Tego jeszcze nie było! U legalnego bukmachera Etoto mecze wirtualne komentuje sam Mateusz Borek! Spotkania rozgrywane są co trzy minuty, a grać można zarówno na mecze klubowe, jak i reprezentacyjne!

W Etoto wirtualne sporty z komentarzem Mateusza Borka!
W Etoto wirtualne sporty z komentarzem Mateusza Borka!

Wirtualne sporty jako alternatywa dla Euro 2020?

Trwają mistrzostwa Europy w piłce nożnej, dlatego też nikt nie może powiedzieć, że obecnie trudno jest znaleźć coś do obstawiania. Problem polega jednak na tym, iż na mecze Euro 2020 typy dnia gra się przede wszystkim po godzinie 15, więc w godzinach porannych czy południowych jest sporo wolnego czasu. Można wykorzystać go na sprawdzenie nowej oferty wirtualnych sportów na www.Etoto.pl.

Legalny bukmacher Etoto przygotował jedyną w swoim rodzaju propozycję dla graczy – mecze wirtualne komentowane przez samego Mateusza Borka. Znany dziennikarz jest jedną z twarzy tej marki, tak więc wybór tej postaci nikogo w tym przypadku dziwić nie powinien. Borek jest chociażby osobą, obok Tomasza Smokowskiego, reklamującą bonus powitalny 100% do 1500 PLN dostępny dla nowych graczy na www.Etoto.pl.

eWinner bonus na Euro 2020
eWinner bonus na Euro 2020

Aby sprawdzić, jak wyglądają Etoto wirtualne sporty po komentatorskich modyfikacjach, wcale nie potrzebne jest konto. Należy je jednak utworzyć (i to za darmo!), kiedy chce się rozpocząć obstawianie.

Mateusz Borek komentuje mecze na Etoto.pl. Co można obstawiać?

Bukmacherzy na Euro 2020 przygotowali dla graczy wiele nowości. W Etoto nie tylko jest bardzo wiele zakładów do obstawiania, ale także można typować wydarzenia na wirtualnych mistrzostwach Starego Kontynentu. A każdy mecz oglądać można, ciesząc uszy głosem jednego z najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych.

Co jest do obstawiania? Oferta „wirtuali” na www.Etoto.pl to zarówno mecze klubowe, jak i reprezentacyjne. Innymi słowy, każdy fan obstawiania znajdzie tutaj coś dla siebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Piłka nożna w Etoto to nie tylko wspomniane już komputerowe mistrzostwa Europy, ale także spotkania o mistrzostwo świata czy tytuł najlepszego klubu na naszym kontynencie. Znalazło się też miejsce dla następujących rozgrywek:

  • liga polska
  • liga włoska
  • liga angielska
  • liga hiszpańska

Jeżeli ktoś lubi stawiać nie tylko na futbol, może u bukmachera Etoto znaleźć też zakłady na koszykówkę, a dokładniej ligę USA, czyli komputerowy odpowiednik NBA.

Etoto wirtualne sporty
Etoto wirtualne sporty

Jak zacząć obstawiać w Etoto? Bonus powitalny do 1500 PLN do odebrania!

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Etoto, założy je dosłownie w ciągu paru chwil. Na stronie internetowej www.Etoto.pl wypełnienie formularza rejestracyjnego to kwestia kilku chwil, a do odebrania jest pakiet promocyjny.

Obecnie dla każdego nowego klienta przygotowano w Etoto nawet 1500 PLN premii. Na dobry początek można otrzymać 100% wartości pierwszego depozytu. Oznacza to podwojenie debiutanckiego przelewu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.