Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bonus w postaci Cashbacku, czyli zakładu dla nowych graczy oferuje bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Na początku trzeba dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Nie zajmie ten proces zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Jednak TRZEBA pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny KOD510. Dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji Cashbacku. Również warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja kiedy można wpisać ten kod.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty cashbackiem.

Bukmacher dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...