Ładowanie
×

Fortuna na pomoc dzieciom. 1 kibic na trybunach = 1 PLN dla chorych!

Fortuna na pomoc dzieciom. 1 kibic na trybunach = 1 PLN dla chorych!

Fortuna na pomoc dzieciom. 1 kibic na trybunach = 1 PLN dla chorych!

Fortuna, sponsor tytularny polskiej pierwszej ligi, po raz kolejny chce zmobilizować kibiców do obejrzenia meczów z trybun. Każdy fan na trybunach to złotówka na rzecz potrzebujących dzieci!

Fortuna na pomoc dzieciom. 1 kibic na trybunach = 1 PLN dla chorych!
Fortuna na pomoc dzieciom. 1 kibic na trybunach = 1 PLN dla chorych!

Im lepsza frekwencja, tym większa kasa!

Fortuna 1. Liga nie zawsze gromadzi na stadionach tłumy kibiców, dlatego każda okazja jest dobra do tego, by spróbować nieco to zmienić. To już nie pierwsza tego rodzaju promocja organizowana przez Fortunę i prawdopodobnie nie ostatnia w najbliższym czasie!

Tym razem chodzi o pomoc dla Oliwii i Łukasza Czarneckich, którzy są podopiecznymi Fundacji Polsat. Bukmacher Fortuna zadeklarował wpłatę 1 PLN za każdego kibica na trybunach pierwszej ligi.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibiców” – mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

W 19. kolejce Fortuna 1. Ligi w sezonie 2017/2018 bukmacher przekazał Fundacji Polsat kwotę 50 tysięcy złotych. Wówczas akcja polegała na przekazaniu 2000 złotych za każdą bramkę zdobytą na pierwszoligowych boiskach.

Ile tym razem bukmacher Fortuna przekaże dzieciom?

Janusz Korczak powiedział: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Jego słowa są pięknym przesłaniem dla nas wszystkich, a dla Fundacji Polsat niemal drogowskazem – mówi Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc. Chcemy i robimy wszystko, by na twarzach cierpiących dzieci często ten uśmiech się pojawiał. Akcja „Fortuna Gdy Pełna Trybuna” dla naszych podopiecznych oznacza ogromne wsparcie. Jesteśmy wdzięczni Fortunie, tym bardziej że to już ich druga akcja charytatywna dla naszych podopiecznych. W ubiegłym roku wsparli Antosia Faberskiego, przekazując 50 tys. zł na operację chłopca chorego na zespół Aperta„.

O firmie bukmacherskiej Fortuna niemal non stop możecie przeczytać na naszej stronie. Często organizuje bonusy dla graczy oraz wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Aby móc obstawiać mecze online na stronie bukmachera Fortuna, wystarczy założyć darmowe konto typerskie. Można to zrobić w kilka chwil – wystarczy odwiedzić portal www.eFortuna.pl.

Cały czas aktywny jest na stronie Fortuny specjalny kod promocyjnyBETONLINE” – bonus powitalny na start to 1000 PLN na dzień dobry i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.