Ładowanie
×

Czy warto wybierać promocje bukmacherskie?

Czy warto wybierać promocje bukmacherskie?

Czy warto wybierać promocje bukmacherskie?

Korzystanie z promocji, które dla swoich klientów co jakiś czas szykują firmy bukmacherskie wydaje się być bardzo dobrym pomysłem. Pierwszym z powodów jest oczywiście teoretycznie większa szansa na wygraną, która przejawia się często w samych warunkach promocji, lub okazja do większej wygranej, która jest efektem wyższych niż zazwyczaj kursów.

Czy warto wybierać promocje bukmacherskie?
Czy warto wybierać promocje bukmacherskie?

Weekendowe oferty w zakładach bukmacherskich 

O samych ofertach będzie jeszcze mowa w dalszej części tekstu, ale już na początku warto zaznaczyć, że korzystanie z oferowanych przez zakłady bukmacherskie promocji warto korzystać. Drugim z powodów, dla których dobrze jest śledzić i uczestniczyć w omawianych jest szansa na trafienie akurat na taką ofertę, która idealnie wpasuje się w upodobania dotyczące na przykład ulubionej dyscypliny sportu. Wówczas wykorzystanie dodatkowych warunków promocji jest świetnym sposobem na dodatkowe pieniądze. Jeżeli martwisz się, że ze swoim szczęściem na pewno nie trafisz na nic wartego uwagi, to od razu uspokajamy — na taki finał tej historii nie ma raczej szans. Powód? Konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich jest tak duża, że firmy walczą o nowych i obecnych klientów na wszystkie możliwe sposoby. Liczba dostępnych rozwiązań jest oczywiście ograniczona, dlatego oferty promocyjne, ich rozwijanie oraz docieranie z reklamą od odbiorców to jeden z głównych celów każdego, dobrze prosperującego bukmachera. Nie masz się zatem o co martwić. Wystarczy, że dobrze zapoznasz się z dostępną ofertą, którą łatwo znajdziesz na Internecie, a z pewnością z gąszczu promocji znajdziesz tę, która Cię zainteresuje. W niniejszym tekście wskażemy na kilka promocji, w tym wypadku głównie weekendowych, które warto „wziąć na tapetę”. Kto wie, być może jedna z nich zainteresuje również i Ciebie? 

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022

forBET — Piłka Nożna i Tenis bez podatku 

 • Oferta dotyczy zdarzeń przedmeczowych lub na żywo 
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie o kursie nie mniejszym niż 1.30 
 • Zdarzenia umieszczone na kuponie muszą dotyczyć tylko Piłki Nożnej i/lub Tenisa 
 • Jeśli warunki promocji zostaną spełnione, kupon rozliczony będzie jako „bez podatku” 
 • Promocja obowiązuje do 31.01.2022 

forBET — Piątek na bogato 

 • Promocja dotyczy kuponów zawieranych w lokalach naziemnych 
 • Promocja trwa w każdy piątek aż do jej odwołania 
 • Aby wziąć udział w promocji, należy zagrać kupon za minimum 20 PLN 
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie o kursie nie mniejszym niż 1.30 
 • Jeśli wygrasz, forBET powiększy Twoją wygraną o 14% 

Fortuna — Happy Hours graj bez podatku

 • Jeśli Twój kupon okaże się zwycięski, zostanie rozliczony jako „bez podatku” 
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie o kursie nie mniejszym niż 1.30 
 • Minimalna stawka kuponu to 2 PLN 
 • Promocja obowiązuje na ofertę „prematch” w soboty oraz niedziele w godzinach 12:00 – 15:00 

Betclic — Superbets na weekend — Bez ryzyka 20 PLN każdego dnia!

 • Aby otrzymać 20 PLN, należy postawić zakład za minimum 20 PLN z głównego konta 
 • Jeśli zakład okaże się przegrany otrzymasz bonusowe 20 PLN 
 • Kupon może być AKO lub SOLO 
 • Promocją objęte są trzy kolejne dni: piątek, sobota, niedziela 

eWinner – 50 PLN co weekend. Futbol totalny 

 • Kupon należy obstawić w sobotę lub niedzielę 
 • Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 PLN 
 • Minimum dwa zdarzenia z oferty „piłka nożna” z łącznym kursem 2.50 
 • Jeśli spełnisz warunki promocji jeszcze tego samego dnia otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN 
 • Środki bonusowe należy wykorzystać maksymalnie do 24h od otrzymania 
 • Może być to kupon SOLO lub AKO z maksymalnym kursem kuponu 10
 • Każdy gracz ma prawo odebrać 25 PLN w formie freebet dwa razy w tygodniu: w sobotę i niedzielę. 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pojawiają się też niekiedy specjalne bonusy takie jak STS kod vouchera oraz inne podobne. Zawsze warto brać pod uwagę korzystanie z haseł promocyjnych!

Na co zwracać uwagę przy wyborze promocji u bukmachera 

Korzystanie z promocji bukmacherskich jest obowiązkiem każdego gracz. Gracza, który oczywiście ma względem siebie ambitne plany pomnażania wpłaconych przez siebie pieniędzy i nie traktuje gry w zakładach bukmacherskich jako krótkiej przygody lub po prostu zabawy. Jeśli masz podobne zdanie, ale z drugiej strony twój staż nie pozwala Ci jeszcze mówić o sobie samym jako doświadczonym graczu, to zwróć uwagę na kilka szczegółów, które związane są właśnie z promocjami. Przyglądając się powyższym ofertom od losowych firm bukmacherskich, widać jak na dłoni, że są po prostu bardzo atrakcyjne.

Zakłady bukmacherskie online - czy bonusy to dobry pomysł?
Zakłady bukmacherskie online – czy bonusy to dobry pomysł?

Jeszcze lepiej prezentują się na stornach internetowych tych oraz innych bukmacherów. Kolorowe grafiki i hasła zachęcają do wpłacania pieniędzy i realizowania zysków obiecanych w promocji. Wszystko brzmi aż za dobrze, prawda? Pamiętaj, że firmy bukmacherskie to przede wszystkim firmy, a celem każdej jest zarabianie pieniędzy. A jak wiadomo, bukmacherzy zarabiają pieniądze na swoich graczach. Nie piszemy o tym, aby Cię zniechęcać, a jedynie zwrócić uwagę na to, że każdej promocji należy się bardzo dokładnie przyjrzeć, poznać jej zasady a w razie wątpliwości poprosić o pomoc pracownika firmy. Taki kontakt umożliwia każde większe przedsiębiorstwo bukmacherskie za pośrednictwem czatu na swoich stronach internetowych. 

Najczęstsze błędy popełniane przy wyborze/chęci wzięcia udziału w promocji od bukmachera: 

 • Promocje dla nowych graczy rozliczane są na zasadzie jeden gracz — jeden dowód osobisty. Część z młodszych stażem typerów błędnie zakłada, że nowe konto na ten sam dowód, pozwala raz jeszcze na wzięcie udziału w promocji. Uwaga! Niektóre firmy bukmacherskie status nowego gracza utożsamiają z jednym gospodarstwem domowym. Jeśli założyłeś konto na swój dowód osobisty, i podałeś w nim adres zamieszkania, pozostałe osoby, które tam mieszkają, nie będą mogły wziąć udziału w tej samej promocji. 
 • Niektóre promocje bardzo dokładnie określają stawki, za które należy grać, aby wziąć w nich udział. Częstym błędem, który popełniają mało doświadczeni typerzy, jest ich błędne użycie i tym samym wykluczenie się ze wzięcia udziału w ofercie promocyjnej. 
 • Niewielu typerów zwraca również uwagę na tak zwany „obrót bonusem”. W organizowanych przez siebie ofertach specjalnych bukmacherzy obiecują często zwrot pieniędzy za nieudany zakład, lub przelanie na konto gracza „darmowego” bonusu jeśli ten, wcześniej, dokona wpłaty na swoje konto główne. I rzeczywiście, takie pieniądze trafiają na konto gracza, ale ten nie zawsze zdaje sobie sprawę, że przed zleceniem ich wypłaty należy dokonać nimi na przykład trzykrotnego obrotu. Brak tak podstawowej wiedzy prowadzi często do jego utraty. 
 • Sporo problemów sprawiają też stawka minimalna kuponu oraz pojedynczego zdarzenia. Niewielu typerów — mowa o tych mało doświadczonych — zwraca uwagę na informacje dotyczące minimalnych kursów, których użycie jest wymagane, jeśli chce się wziąć udział w danej promocji. Przez brak takiej wiedzy niestety pieniądze, które miały być zwrócone w razie przegranego, pierwszego zakładu przepadają bezpowrotnie. Na nic się zdają wówczas reklamacje, które firmy bukmacherskie słusznie odrzucają. Zawsze dokładnie sprawdzaj, jaki ma być łączny minimalny kurs całego kuponu oraz minimalny kurs pojedynczego zdarzenia. 

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.