Ładowanie
×

Płatne typy – oszustwo czy możliwość realnych zysków?

płatne typy bukmacherskie

Płatne typy – oszustwo czy możliwość realnych zysków?

Z każdym rokiem firmy bukmacherskie działające w Polsce, stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Rynek ten jest w fazie wzrostu i ciągle pozostaje niezbyt nasycony. Pojawiają się zupełnie nowi operatorzy, dostawcy płatności, softu, agencje marketingowe powiązane przede wszystkim z bukami. Każdy chce zgarnąć coś dla siebie, niestety pojawiają się także oszuści, którzy pragną zarobić na popularności bukmacherskich zakładów, oferując tym samym płatne bukmacherskie typy.

płatne typy bukmacherskie

Czy warto zapłacić za typy bukmacherskie?

Razem z rozwojem sportowych zakładów w Internecie oraz social mediów, doszło do pojawienia się mnóstwa witryn internetowych oraz fanpage’ów, które proponują własnym użytkownikom bukmacherskie typy, oczywiście za odpowiednią opłatą.

Na czym to będzie polegało? Wybrany fanpage, chwali się na własnym profilu, iż jego administrator uzyskuje zyski na poziomie 40 procent na plusie. Ponadto na jego profilu, prezentowane są kupony wygrane na duże kwoty. Jeżeli ktoś zechciałby dostać typy, zmuszony będzie do wykupienia abonamentu za właściwą kwotę.

Na pierwszy rzut oka wszystko to wygląda dobrze, ale tak oczywiście nie jest. Po pierwsze mało kto na świecie może się pochwalić zyskami na poziomie 40 procent w zakładach bukmacherskich. W przypadku profesjonalnie działających graczy, jest to zwykle przedział 15-20 procent i to bardzo dobry rezultat. Po drugie, kupony udostępniane są zwykle fabrykowane za pomocą graficznych programów, czasami tak idealnie, iż ciężko się będzie nam zorientować. Zdarza się, iż nawet sami pracownicy firm bukmacherskich jak STS czy eWinner wypowiadają się na temat takich kuponów, iż są one fałszywe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Niewątpliwie gracze wykupując swój abonament otrzymują typy, ale zwykle nie udaje się im osiągnąć z nich żadnych profitów, a jeżeli już to jest to kilka procent, które i tak znikają w ramach konieczności opłacenia obowiązkowego podatku. Fanpage czy też witryny z typami płatnymi, żerują zwykle na niewiedzy oraz naiwności typerów. Ich ofiarą padają zwykle młode osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w zakresie bukmacherskich zakładów.

Nie można na pewno generalizować i wrzucić wszystkich do tego samego worka. Będą to witryny z typami, które mają w posiadaniu archiwum i potrafią przynosić zyski graczom, zaś ich odsetek jest naprawdę niewielki. Zwykle tego rodzaju ofert nie należy poszukiwać na portalach zagranicznych albo na internetowych forach, gdzie nierzadko ludzie dzielą się za darmo własnymi przemyśleniami czy też systemami. Istnieją niewątpliwie również serwisy, gdzie można od razu dostać darmowe typy dnia i to zwykle bardzo skuteczne.

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

Na tak zwany chłopski rozum. Komu opłacałoby się sprzedawanie dobrych typów bukmacherskich? Jeżeli ktoś posiada właściwe informacje, nie będzie mieć potrzeby dzielenia się tym z resztą świata, gdyż sam może zarobić poprzez typowanie. Sprzedając swoje typy zaryzykowałby wyłącznie, iż kursy na interesujące go wydarzenia spadną albo firmy bukmacherskie zablokują wybrane mecze.

Płatne typy bukmacherskie – czy warto jest z nich korzystać?

Takie pytanie wydaje się być jednym spośród najczęściej zadawanych przez polskich graczy zakładów bukmacherskich. Dzisiaj praktycznie każda osoba ma nie tylko szansę na przygotowanie witryny internetowej, ale również stworzenia albo zakupu fikcyjnych komentarzy, za sprawą których w oczach innych, postronnych osób, wszystko wydaje się być w odpowiednim porządku. Rzeczywistość jest, jednakże zupełnie inna i należy to za każdym razem podkreślać.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Niestety, przyszło nam żyć w czasach, gdzie kreowanie się w roli postaci mającej spore doświadczenie oraz ponadprzeciętne zarobki, nie jest zbyt trudnym zadaniem. Skomplikowane także z pewnością nie, co jest doskonale widoczne w ilości powstających bukmacherskich forów, grup na portalach społecznościowych i wielu innych, gdzie roi się aż od ekspertów żyjących tylko z zakładów bukmacherskich. Zarabianie za sprawą zakładów dużych kwot jest oczywiście możliwe, niemniej należy w pewnej chwili zejść na ziemię i zastanowić się, czy faktycznie ktokolwiek może mieć powody do tego, aby własne pewniaki przekazywać innym.

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich, raczej nie będzie możliwe. Zawsze bowiem znaleźć się mogą osoby, które będą uważały, iż tego rodzaju pewniaki są czymś, na co warto zwracać uwagę. Większość, jednakże zdaje sobie sprawę, iż tego rodzaju propozycje nie do odrzucenia, stanowią zwykle próbę wyłudzania pieniędzy.

fuksiarz nowa oferta bonusów
Nowa oferta darmowych bonusów bez obrotu w Fuksiarz.pl

Osoby czerpiące regularnie zyski z brania udziału w zakładach bukmacherskich, nie byłyby raczej chętne do podawania informacji o ty, jak obstawiają. A gdyby nawet do tego doszło, nie posiadają informacji, których zdobycie nie jest możliwe w swoim zakresie. Dostępność statystyk, nie jest obecnie niczym trudnym i praktycznie każda osoba posiada wgląd w takie same liczby związane z wybranymi dyscyplinami.

Płatne typy bukmacherskie – które z nich będą najlepsze?

Artykuł ten, nie stanowi reklamy żadnego spośród serwisów czy miejsc, gdzie możliwe będzie znalezienie typów bukmacherskich za pieniądze. Nie są również tutaj oferowane żadne typerskie abonamenty, a wszystko, co staramy się robić, za każdym razem będzie w pełni darmowe. Spore doświadczenie, jak i duża ilość osób, które mają nawet za sobą zatrudnienie w polskich firmach bukmacherskich jak STS online, pozwala nam na udzielanie porad. tym bardziej, iż na każdym kroku podkreślane jest, iż bukmacherskie zakłady to coś znacznie więcej, aniżeli wyłącznie nasze szczęście, a coś takiego jak skutecznie działające za każdym razem i do tego wszędzie systemy bukmacherskie, nie istnieje i nigdy się nie pojawi.

Pamiętajmy, iż jeśli zależy nam na tym, aby odnaleźć dla siebie najlepsze typy bukmacherskie, możemy spróbować odnaleźć tego typu witryny, niemniej powinniśmy mieć na uwadze, abyśmy nigdy nie zobowiązywali się do opłacania abonamentu przez czas kilku miesięcy czy też nawet i lat. Ostatecznie możemy zrobić wykonać przelew pieniędzy za miesiąc z góry i zobaczyć, jak faktycznie wygląda kwestia prowadzenia współpracy z wybranym typerem. Wtedy możemy się bardzo szybko przekonać, iż realne zarobki nie są zbytnio wysokie, a wszelkie niewłaściwe typy szybko znikają z wybranej witryny, grupy na Facebooku czy też bloga.

Nie da się zatem podać informacji odnośnie tego, jakie będą najlepsze z płatnych typów bukmacherskich, bowiem według nas, one po prostu nie istnieją. Osoby, które stoją za tego typu pewniakami, to zwykli oszuści. Ich typy nie są w ogóle wyszukane – zwykle wszystkie one pochodzą z odpowiednich bukmacherskich witryn dostępnych dla każdej osoby.

Stworzenie sfałszowanego wyciągu z bankowego konta, czy też nawet i oszukanych kuponów, nie jest niczym trudnym, to nie gra w ruletkę w Total Casino gdzie, żeby wygrać trzeba mieć dużo szczęścia. Tym bardziej nie powinno się wierzyć w cokolwiek, co będą nam próbowały przekazywać osoby zajmujące się prowadzeniem witryn z płatnymi typami bukmacherskimi na mecze. Prowadzone są nawet rankingi płatnych bukmacherskich typów w wybranych miejscach. Niemniej jednak warto na tego rodzaju zestawienia zawsze uważać.