Ładowanie
×

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Legalny polski bukmacher Etoto oferuje dla swoich graczy promocję „weekendowe granie”. Podczas tej akcji gracz, który podczas weekendu zagra trzy kupony otrzyma darmowy bonus w wysokości 40 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto

Darmowy bonus na weekend u bukmachera Etoto

Promocja skierowana jest to tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali nie mniej niż dwie wpłaty.

Warto jest pamiętać, że to tej promocji należy się zapisać jeszcze prze zagraniem kuponu. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Etoto.

Promocja aktywna jest podczas weekendów, tj. od piątku od gody. 00:00 do niedzieli do 23:59. Jednak należy pamiętać, że w tych dniach kupony muszą zostać zagrane i rozliczone.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc otrzymywać bonus należy zagrać minimum trzy kupony.

W promocji biorą udział zarówno kuponu single jak i AKO, ale w obu tych przepadkach kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.20.

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupn musi wynieść nie mniej niż 50 PLN. Natomiast z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher przyzna bonus w wysokości 40 PLN dla typera, który spełnia powyższe warunki promocji.

Chcąc otrzymać bonus należy do zebrać poprzez kliknięcie w opcję POP-UP po rozliczeniu kuponu, a następnie kliknąć „zatwierdzić”. To sprawi, że środki na koncie pojawią się automatycznie.

Darmowa gotówka u bukmachera

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 20 PLN dla typera, który założy konto i wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Warto jest pamiętać, że środki trafią na konto gracza nawet bez dokonana żadnego depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.