Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy od piątku do niedzieli. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z wygranej bez podatku.

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że ta akcja aktywna jest od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, że gracz zagra kupon, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie wynosił nie mniej niż 1.30.

Dopuszczalne zdarzenia na kuponie przez bukmachera muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast z akcji są wykluczone zdarzenia długoterminowe.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale w promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Z akcji są wykreślone również wszystkie kupony systemowe.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został on rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Bonus do 2000 PLN dla nowych graczy:

Bukmacher Forbet przyznaje bonusy za dokonania trzech pierwszych depozytów. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Warto jest skorzystać z kodu promocyjnego BETONLINE, który należy wpisać podczas procesu rejestracyjnego. A w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...