Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy od piątku do niedzieli. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z wygranej bez podatku.

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Weekendowa promocja u bukmachera Forbet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że ta akcja aktywna jest od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, że gracz zagra kupon, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie wynosił nie mniej niż 1.30.

Dopuszczalne zdarzenia na kuponie przez bukmachera muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast z akcji są wykluczone zdarzenia długoterminowe.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale w promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Z akcji są wykreślone również wszystkie kupony systemowe.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został on rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Bonus do 2000 PLN dla nowych graczy:

Bukmacher Forbet przyznaje bonusy za dokonania trzech pierwszych depozytów. Łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Warto jest skorzystać z kodu promocyjnego BETONLINE, który należy wpisać podczas procesu rejestracyjnego. A w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....