Ekstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki codziennie dla typerów

Bukmacher STS przyznaje każdemu graczowi darmową gotówkę za wygrane zakłady w ramach oferty „Ekstra 35 PLN”. Każdy typer może liczyć na dodatkowe 5 PLN za trafiony zakład.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z prostej przyczyny, większość rozgrywek przede wszystkim piłkarskich wraca po zawieszeniu do pojedynków o stawkę.

Natomiast bukmacher STS nagradza każdego użytkownika darmowymi bonusami o wartości 5 PLN w ramach oferty „Extra 35 PLN”, która to akcja dostępna jest graczom do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Następnie gracz musi kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 35 PLN”.

Darmowe bonusy dla typerów

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50.

Gracz koniecznie musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zakłady z oferty „na żywo”. Jednak nie ma znaczenia z jakiej dyscypliny będą one pochodzić.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Minimalna stawka zakładu to 20 PLN, ale gracz musi mieć na uwadze, że zakłady zawarte za siedmioma bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Każdy typer może liczyć na bonus o wartości 5 PLN oprócz wygranej i to każdego dnia pod warunkiem niej, że zakładem okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus powitalny w STS

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą limitowane hasło –>> BETONLINE w formularzu podczas zakładania konta dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas za sam poprawny proces weryfikacji danych użytkownik otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty własnej.

Na kolejną premie użytkownik będzie mógł liczyć pod warunkiem, że umieści pierwszy depozyt na swoje konto. Bukmacher STS wówczas przyzna bonus równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN.

W dodatku to nie wszystko co posiada w swojej ofercie wspomniany operator. Bowiem dostępna jest chociażby usługa Betgames, gdzie to można zagrać w takie gry jak poker online. W dodatku legalnie i na odświeżenie pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...