Ekstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki codziennie dla typerów

Bukmacher STS przyznaje każdemu graczowi darmową gotówkę za wygrane zakłady w ramach oferty „Ekstra 35 PLN”. Każdy typer może liczyć na dodatkowe 5 PLN za trafiony zakład.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z prostej przyczyny, większość rozgrywek przede wszystkim piłkarskich wraca po zawieszeniu do pojedynków o stawkę.

Natomiast bukmacher STS nagradza każdego użytkownika darmowymi bonusami o wartości 5 PLN w ramach oferty „Extra 35 PLN”, która to akcja dostępna jest graczom do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Następnie gracz musi kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 35 PLN”.

Darmowe bonusy dla typerów

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50.

Gracz koniecznie musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zakłady z oferty „na żywo”. Jednak nie ma znaczenia z jakiej dyscypliny będą one pochodzić.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Minimalna stawka zakładu to 20 PLN, ale gracz musi mieć na uwadze, że zakłady zawarte za siedmioma bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Każdy typer może liczyć na bonus o wartości 5 PLN oprócz wygranej i to każdego dnia pod warunkiem niej, że zakładem okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus powitalny w STS

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą limitowane hasło –>> BETONLINE w formularzu podczas zakładania konta dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas za sam poprawny proces weryfikacji danych użytkownik otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty własnej.

Na kolejną premie użytkownik będzie mógł liczyć pod warunkiem, że umieści pierwszy depozyt na swoje konto. Bukmacher STS wówczas przyzna bonus równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN.

W dodatku to nie wszystko co posiada w swojej ofercie wspomniany operator. Bowiem dostępna jest chociażby usługa Betgames, gdzie to można zagrać w takie gry jak poker online. W dodatku legalnie i na odświeżenie pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....