Ładowanie
×

Fortuna rozdaje bonusy dla typerów za obstawienie KSW 62

Fortuna rozdaje bonusy dla typerów za obstawienie KSW 62

Już w sobotni wieczór, tj. 17 lipca czeka nas kolejna gala KSW 62 w tym roku. Na tą imprezę bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję „Ekspert + MMA – KSW”, w której to można wygrać dodatkową kasę za typowanie walk. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62

20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62

Dodać jest warto, że emocjonujących starć podczas KSW 62 na pewno nie powinno zabraknąć, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Szymon Kołecki vs Akop Szostak, Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski, Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis.

W związku z tym wydarzeniem bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekspert + MMA – KSW”, która jest dostępna wyłącznie do 17 lipca do godziny 20:00. Warto jest dodać, że swojego udziału do tej oferty nigdzie nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonusy dla graczy na KSW 62 od eFortuny:

Zadaniem typerów w wspomnianej ofercie jest zagranie zakładu AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdują się same zdarzenia z KSW 62.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Na każdą walkę gracz musi oddać typ na zwycięstwo danego zawodnika. Zdarzenie musi być w formacie KKO/TKO/DSQ lub na punkty lub poddanie.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te starcie to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkową kasę, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eFortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • 20 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak chcąc liczyć na te bonusy to koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.