Ładowanie
×

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS na kwalifikacje do MŚ 2022

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS na kwalifikacje do MŚ 2022

W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej bukmacher STS oferuje graczom promocję, w której zmniejsza przegrane za przegrane kupony. Na konto każdego z użytkowników może wrócić nawet 120 PLN.

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

Bonus do 120 PLN za obstawienie meczy od STS

A trzeba powiedzieć, że emocji w ramach eliminacji do MŚ nie brakuje, ponieważ obecnie rozgrywane są mecze na każdym kontynencie. A podczas najbliższych dni czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Grecja vs Hiszpania, Andora vs Polska, Włochy vs Szwajcaria, czy też Brazylia vs Kolumbia.

Każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN”, która jest dostępna graczom do 16 listopada do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Cashback na Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia o kursie 1.50 pochodzące z kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot 20% stawki. Łącznie w czasie trwania tej akcji na konto każdego z użytkowników może wrócić nawet 120 PLN. W STS logowanie z bonusem na start możliwe jest dzięki specjalnemu kodowi promocyjnemu, szczegóły opisujemy niżej.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci:

  • darmowych 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premii o takiej samej wartości co pierwszy depozyt do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjny. Zaznaczyć jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. To sprawia, ze każdy graczy obstawienie meczy u bukmachera STS online łącznej rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN.


__
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.