Ładowanie
×

Zakłady bukmacherskie BetX – bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie BetX - bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie BetX – bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

BetX to legalny bukmacher działający w naszym kraju. Firma przygotowała dość szeroką ofertę dla typerów, w której znajdziemy wiele godnych uwagi bonusów i promocji. Jak się one przedstawiają i na co tak właściwie możemy liczyć u tego bukmachera? Zapraszamy do przeglądu aktualnych danych!

Zakłady bukmacherskie BetX - bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny
Zakłady bukmacherskie BetX – bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

Oferta bukmacherska BetX

Obecnie prezentowana przez BetX oferta podstawowa obejmuje zasięgiem 15 głównych dyscyplin sportowych, choć można się spodziewać, że wraz z czasem będzie się ich pojawiało coraz więcej. Królową pośród nich jest piłka nożna, którą bukmacher pokrywa na każdym możliwym poziomie (ligowym i reprezentacyjnym), dając dostęp nie tylko do najpopularniejszej Ekstraklasy, ale i wielu lig krajowych – hiszpańskiej, włoskiej, angielskiej, holenderskiej oraz tych mniej popularnych – duńskiej czy tureckiej. Do innych popularnych sportów w obrębie oferty bukmachera należą:

 • siatkówka z meczami reprezentacyjnymi i ligowymi;
 • koszykówka z najpopularniejszą ligą świata, NBA, na czele,
 • żużel z wszystkimi rozgrywkami polskimi i zagranicznymi,
 • tenis z mniejszymi i większymi wydarzeniami w jego obrębie.
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Nawet jeśli oferta BetX może się wydawać stosunkowo nieduża, jest bardzo atrakcyjna – w wielu przypadkach bukmacher przewyższa kursami nawet najbardziej doświadczoną konkurencję, a liczba opcji na każde spotkanie jest co najmniej zadowalająca i na pewno po prostu wystarczająca.

Dobrze przedstawia się również opcja wirtualnych wyścigów, stanowiących alternatywę dla sportów wirtualnych, skupiającą się wyłącznie na wyścigach koni i psów. Oczywiście bazujących na algorytmie komputerowym, z nowymi wyścigami rozpoczynającymi się co kilka minut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Promocje BetX – bonusy, kod i inne

BetX Bonus Powitalny – 7777 PLN!

Podobnie, jak w przypadku większości bukmacherów, filarem oferty promocyjnej BetX jest jego bonus powitalny – należy powiedzieć, że bardzo solidny. Pozwala on na pozyskanie nawet 7777 złotych od pierwszego depozytu – środki bonusowe stanowią jego podwojenie. Aby skorzystać z promocji, swoje konto należy zasilić w przeciągu 7 dni od rejestracji. Warunkiem otrzymania bonusu jest spełnienie pewnych warunków, zależnych od kwoty wpłaty:

 • 10-1200 zł – 6-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,25 każde, o minimalnym kursie całkowitym 1,95, z limitem 1000 złotych obrotu na dzień.
 • 1201-5000 zł – 8-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,3 każde, o minimalnym kursie całkowitym 4,00, z limitem 2000 złotych obrotu na dzień.
 • Bonus uwalniany jest stopniowo – co 10% dokonanego obrotu otrzymujemy 10% od pierwszej wpłaty na nasze konto.

Jaki kod promocyjny w BetX?

Kiedy jest mowa o bonusie na start, nie można nie wspomnieć o tym, czy jest dostępny w BetX kod promocyjny. Bardzo wiele osób o niego pyta, gdyż często tego typu hasła promocyjne umożliwiają zgarnięcie jeszcze większych premii, niż standardowo. W przypadku tej marki nie zdecydowano się jednak na stworzenie dodatkowej promocji dla nowych klientów posiadających specjalny kod. Ma to też, oczywiście, mocne strony, gdyż możemy być pewni, że zawsze otrzymuje dokładnie to, co na dany moment jest najlepsze – bez wyróżniania tych, którzy uzyskali dostęp do jakiegoś wyjątkowego hasła.

Na pewno jest jakaś szansa na to, by ten bukmacher dla graczy przygotował kod promocyjny. To chyba jednak jeszcze za wcześnie na to, by cokolwiek na ten temat pisać, gdyż żadne szczegóły nie są znane. Redakcja naszego portalu trzyma rękę na pulsie, dzięki czemu każdy może być pewny tego, iż uda mu się u nas uzyskać odpowiednie informacje na ten temat, gdy tylko już będzie cokolwiek wiadomo.

Podwójne wejście, czyli do 50 PLN bonusu na start!

Podwójne weście w BetX
Podwójne weście w BetX

Po utworzeniu konta u legalnego bukmachera BetX istnieje możliwość otrzymania doładowania debiutanckiej wpłaty. Wszystko odbywa się na bardzo prostych zasadach – kiedy wpłaca się 10 zł, otrzymuje się drugie 10, kiedy przelewa się 20, to 20. I tak aż do kwoty maksymalnej, która w tym przypadku wynosi 50 PLN!

Ta oferta specjalna pozwala na zgarnięcie freebetu, czyli darmowego zakładu. Można go wykorzystać na obstawianie meczów w BetX. Ta oferta łączy się z premią powitalną do 7777 PLN, dzięki czemu nie trzeba wybierać między jednym z dwóch bonusów – każdy dla nowych graczy jest dostępny w ten sam sposób!

Jak działa ta oferta? To bardzo łatwo wytłumaczyć na przykładzie:

 1. Założenie konta w BetX
 2. Dokonanie wpłaty
 3. Zagranie kuponu
 4. Odebranie frebetu w wysokości 100% wpłaty numer jeden – maksymalnie do 50 PLN!

Poniedziałkowe freebety do 100 PLN

Jak przedstawia to sam bukmacher – wirtualna zabawa, a realne pieniądze! W każdy poniedziałek można w BetX liczyć na specjalne freebety, które przygotowane zostały z myślą o osobach grających na dyscypliny wirtualne. Do zgarnięcia jest nawet 100 PLN.

Minimalnie otrzymać można 10 PLN. Gracz przez cały dzień obstawia, a jego stawki sumują się i 12% ich wartości staje się bonusem w postaci freebetu, czyli darmowego zakładu. Oferta jest cykliczna i można korzystać z niej regularnie. Wystarczy darmowe konto u bukmachera!

Co więcej, w tym przypadku nie obowiązuje limit zagranych kuponów, więc każdy we własnym stylu zapracowuje sobie na prezent bukmacherski.

Warunki tej oferty to:

 • kurs kuponu nie mniejszy niż 1.35
 • stawka co najmniej 2 PLN
 • tylko kupony zagrane na Wirtualne Sporty, Wirtualne Wyścigi i Live Bet

Pewna 10 – cashback od nieudanych kuponów

Cashback 10% w BetX Polska
Cashback 10% w BetX Polska

Od wtorku do czwartku w BetX istnieje możliwość otrzymania zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Do odebrania jest cashback 10% sumy postawionych środków. Co istotne, nie ma ograniczeń kursowych, a kupon może składać się z dowolnej liczby zdarzeń. Ważne jest przede wszystkim to, by stawka wynosiła nie mniej niż 10 PLN.

Za jakie kupony można otrzymać cashback? Wszystkie, które zagrane zostały na zakłady sportowe, e-sportowe oraz live bet i sporty wirtualne. Dotyczy to zarówno grania przedmeczowego, jak i na żywo.

Podobnie jak wiele innych promocji, ta oferta specjalna w BetX także jest regularnie organizowana. To znaczy, że u tego bukmachera w każdy wtorek, środę i czwartek gra się z gwarantowanym zwrotem 10% zagranej stawki.

W każdy weekend Autostrada do Freebetu

Między piątkiem a niedzielą włącznie zawsze dzieje się w świecie sportu najwięcej, dlatego oferta specjalna Autostrada do Freebetu to bez wątpienia jedna z tych akcji, które będą interesować każdą osobę – nawet tak zwanych „niedzielnych” typerów.

O co w tym dokładnie chodzi? Jeżeli ktoś dokona w weekend obrotu 90 PLN, otrzyma freebet w wysokości 30 PLN. Tutaj nie ma żadnych dodatkowych wymagań, kruczków itp. Wszystko opiera się na bardzo prostych zasadach:

 • od piątku do niedzieli obstawianie
 • dokonanie obrotu 90 PLN = 30 PLN bonusu jako freebet
 • minimalny kurs łączny kuponu to 2.00
 • Stawka nie ma znaczenia – jest dowolna!

Jeden nietrafiony typ to też zwycięstwo!

Promocja nieTRAFIONY w BetX
Promocja nieTRAFIONY w BetX

Oferta specjalna o nazwie nieTRAFIONY stała się jednym z hitów legalnego bukmachera BetX. Organizator przymyka w niej oko na nietrafiony kupon – kiedy nie wchodzi jakiś pewniak, można liczyć na 10-krotność stawki bez podatku w formie bonusu – w wysokości nawet 1000 PLN!

W przypadku tej promocji nie ma znaczenia to, kiedy zagramy zakład. Kurs łączny musi wynosić jednak przynajmniej 200, więc jest to coś dla fanów naprawdę ryzykownego grania. Zakład musi zawierać minimum 8 zdarzeń, a maksymalny kurs każdego to 8.00.

Nie ma ograniczeń tygodniowych, dzięki czemu w ciągu 7 dni można zdobyć dowolną liczbę bonusów.

Metody płatności w BetX

Dla każdego typera bardzo istotne jest to, by mógł w wygodny sposób doładować swoje saldo pieniężne. U każdego bukmachera liczy się więc duża ilość opcji właśnie na to. BetX pod tym względem wypada bardzo dobrze, dając możliwość wpłacenia pieniędzy na konto za pośrednictwem:

 • karty kredytowej – VISA lub MasterCard,
 • karty przedpłaconej – paysafecard,
 • BLIKa,
 • systemów szybkich płatności bankowej – dotpay oraz Przelewy24.

Jedyną formą wypłacania środków jest z kolei przelew na konto bankowe – jest to jednak narzucane przez państwo.

BetX rejestracja online
BetX rejestracja online

BetX – czy warto typować u tego bukmachera?

Tak naprawdę bardzo ciężko określić, czy na dłuższą metę opłacalnym będzie granie w BetX – jego oferta jest wciąż pilotażowa i obejmuje zaledwie kilkanaście dyscyplin sportowych. Tak naprawdę jednak jest to bukmacher bezpieczny i legalny – dlatego też nie należy obawiać się rejestracji u niego. Sam w sobie daje natomiast dostęp do tak kuszących bonusów powitalnych, że aż grzechem byłoby nie sięgnąć po nie. Jednym słowem: warto to zrobić.


BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.