Zakłady bukmacherskie BetX – bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

W maju tego roku swój serwis internetowy otworzył nowy bukmacher – BetX, który już jakiś czas temu pozyskał oficjalną licencję na świadczenie tego typu usług drogą internetową. Firma przygotowała dość szeroką ofertę dla typerów, a przede wszystkim zaczęła zachęcać do skorzystania z niej atrakcyjnymi bonusami powitalnymi. Jak się one przedstawiają i na co tak właściwie możemy liczyć u tego bukmachera? Zapraszamy do jego przeglądu.

Zakłady bukmacherskie BetX - bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny
Zakłady bukmacherskie BetX – bonusy, promocje, oferta i kod promocyjny

Oferta bukmacherska BetX

Obecnie prezentowana przez BetX oferta podstawowa obejmuje zasięgiem 15 głównych dyscyplin sportowych, choć można się spodziewać, że wraz z czasem będzie się ich pojawiało coraz więcej. Królową pośród nich jest piłka nożna, którą bukmacher pokrywa na każdym możliwym poziomie (ligowym i reprezentacyjnym), dając dostęp nie tylko do najpopularniejszej Ekstraklasy, ale i wielu lig krajowych – hiszpańskiej, włoskiej, angielskiej, holenderskiej oraz tych mniej popularnych – duńskiej czy tureckiej. Do innych popularnych sportów w obrębie oferty bukmachera należą:

 • siatkówka z meczami reprezentacyjnymi i ligowymi;
 • koszykówka z najpopularniejszą ligą świata, NBA, na czele,
 • żużel z wszystkimi rozgrywkami polskimi i zagranicznymi,
 • tenis z mniejszymi i większymi wydarzeniami w jego obrębie.
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Nawet jeśli oferta BetX może się wydawać stosunkowo nieduża, jest bardzo atrakcyjna – w wielu przypadkach bukmacher przewyższa kursami nawet najbardziej doświadczoną konkurencję, a liczba opcji na każde spotkanie jest co najmniej zadowalająca i na pewno po prostu wystarczająca.

Dobrze przedstawia się również opcja wirtualnych wyścigów, stanowiących alternatywę dla sportów wirtualnych, skupiającą się wyłącznie na wyścigach koni i psów. Oczywiście bazujących na algorytmie komputerowym, z nowymi wyścigami rozpoczynającymi się co kilka minut.

Promocje BetX – bonusy, kod i inne

Podobnie, jak w przypadku większości bukmacherów, filarem oferty promocyjnej BetX jest jego bonus powitalny – należy powiedzieć, że bardzo solidny. Pozwala on na pozyskanie nawet 5000 złotych od pierwszego depozytu – środki bonusowe stanowią jego podwojenie. Aby skorzystać z promocji, swoje konto należy zasilić w przeciągu 7 dni od rejestracji. Warunkiem otrzymania bonusu jest spełnienie pewnych warunków, zależnych od kwoty wpłaty:

 • 10-1200 zł – 6-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,25 każde, o minimalnym kursie całkowitym 1,95, z limitem 1000 złotych obrotu na dzień.
 • 1201-5000 zł – 8-krotny obrót depozytu na kuponach z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1,3 każde, o minimalnym kursie całkowitym 4,00, z limitem 2000 złotych obrotu na dzień.
 • Bonus uwalniany jest stopniowo – co 10% dokonanego obrotu otrzymujemy 10% od pierwszej wpłaty na nasze konto.

To jednak nie wszystko, jeżeli chodzi o ofertę promocyjną bukmachera. Ten zapewnia również bonusowy kupon 30 złotych, dla każdego nowo zarejestrowanego konta, automatycznie. Aby go wykorzystać, wystarczy założyć kupon z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 3,0, a następnie wybrać opcję „zapłacenia” za niego darmowym kuponem.

BetX darmowy bonus
BetX darmowy bonus

Oferta bonusowa firmy zawiera w sobie również bezpieczny zakład do 200 złotych (kwota bezpiecznego zakładu zależy od pierwszego depozytu). W jego ramach pierwszy składany przez nas zakład jest bezpieczny – jeśli okaże się przegrany, firma zwróci na nasze konto jego wartość do 200 złotych. Minimalny kurs na obstawiane przez nas zdarzenie kwalifikujące się do otrzymania tego bonusu to 1,80, a całość musimy zrealizować w ciągu 7 dni od rejestracji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Metody płatności w BetX

Dla każdego typera bardzo istotne jest to, by mógł w wygodny sposób doładować swoje saldo pieniężne. U każdego bukmachera liczy się więc duża ilość opcji właśnie na to. BetX pod tym względem wypada bardzo dobrze, dając możliwość wpłacenia pieniędzy na konto za pośrednictwem:

 • karty kredytowej – VISA lub MasterCard,
 • karty przedpłaconej – paysafecard,
 • BLIKa,
 • systemów szybkich płatności bankowej – dotpay oraz Przelewy24.

Jedyną formą wypłacania środków jest z kolei przelew na konto bankowe – jest to jednak narzucane przez państwo.

BetX rejestracja online
BetX rejestracja online

BetX – czy warto typować u tego bukmachera?

Tak naprawdę bardzo ciężko określić, czy na dłuższą metę opłacalnym będzie granie w BetX – jego oferta jest wciąż pilotażowa i obejmuje zaledwie kilkanaście dyscyplin sportowych. Tak naprawdę jednak jest to bukmacher bezpieczny i legalny – dlatego też nie należy obawiać się rejestracji u niego. Sam w sobie daje natomiast dostęp do tak kuszących bonusów powitalnych, że aż grzechem byłoby nie sięgnąć po nie. Jednym słowem: warto to zrobić.


BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy