Ładowanie
×

Jak czyta się kursy bukmacherskie?

Jak czyta się kursy bukmacherskie?

Jak czyta się kursy bukmacherskie?

Kursy bukmacherskie to dla ciebie zlepek przypadkowych liczb? Przekonaj się już teraz, w jaki sposób się je czyta i jak wiele można wywnioskować tylko dzięki nim!

Jak czyta się kursy bukmacherskie?
Jak czyta się kursy bukmacherskie?

Kursy bukmacherskie. Co nam mówią?

Wszyscy typerzy mają na co dzień do czynienia z kursami bukmacherskimi. To ich wartość decyduje o tym, ile będziemy mogli zarobić, stawiając wybraną kwotę.

Nie wszyscy wiedzą, jak czyta się kursy bukmacherskie i dlaczego jest to takie ważne. A tymczasem można dzięki nim dowiedzieć się, między innymi, kto jest faworytem danego meczu.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Jest to bardzo proste: jeżeli na drużynę A kurs jest znacznie niższy niż na drużynę B, wiadomo, iż bukmacherzy większe szanse na trium dają tej pierwszej. Dlaczego tak jest? Bo zarabia się mniej na bardziej prawdopodobnych zdarzeniach. Wysokie kursy = duże wygrane, ale mniejsze szanse na powodzenie!

Jak kursy wykorzystywać do zarabiania?

Kursy bukmacherskie można skutecznie wykorzystywać do zarabiania pieniędzy. Aby obstawiać mecze i wygrywać, nie trzeba tylko i wyłącznie przeglądać rubryki ze statystykami. Kursy też sporo mówią o typowaniu i można je wykorzystać.

Zawsze warto śledzić, jak zmieniają się notowania na poszczególne drużyny czy zawodników. Duże wahania oznaczają dużą popularność zakładu, a już taka informacja mówi nam o tym, że o danym meczu sporo znajdziemy w internecie, na przykład, na stronach internetowych z typami.

Obstawianie meczów online – skuteczna strategia gry!

Jeżeli przejrzymy notowania, bardzo szybko będziemy mogli dojść do wniosku, czy grają ze sobą drużyny bramkostrzelne, czy też raczej grające dobrze w defensywie. To tylko przykład, bo przecież z kursów ta się wyciągnąć znacznie, znacznie więcej!

Warto też obserwować zachodzące zmiany w kursach. Gdy na „1” z kursu 1.40 robi się 1.55, oznacza to, iż coraz mniej osób obstawia ten wariant, a więc staje się on mniej prawdopodobny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wbrew temu, co niektórzy sądzą, czytanie kursów bukmacherskich nie jest czarną magią. Przede wszystkim trzeba do tej kwestii podejść logicznie i prawidłowo wysuwać wnioski.

Kursy bukmacherskie na zagranicznych stronach. Co nam mówią?

Porównywarka kursów bukmacherski Betonline
Porównywarka kursów bukmacherski Betonline

Nie można obstawiać meczów na stronach zagranicznych bez licencji Ministerstwa Finansów, ale nie brakuje stron, które pokazują nam kursy dostępne w zakazanych portalach.

Warto zerkać na tego typu informacje. Szczególnie, gdy mówimy o dyscyplinach, które w Polsce niekoniecznie cieszą się dużym zainteresowaniem. Przykładem może być futbol amerykański – na stronach z zagranicy na pewno szybciej zauważycie wahania kursowe w kierunku faworytów!

Gdzie najwyższe kursy na mecze?

Strony różnią się od siebie nie tylko promocjami, ale także notowaniami na mecze. Gdzie znajdziemy te najatrakcyjniejsze, a gdzie – wręcz przeciwnie? Generalizowanie nie ma w tej kwestii sensu, chociaż na pewno warto zwracać uwagę na obstawianie bez podatku u niektórych bukmacherów.

Promocje bez podatku pozwalają zarobić 14% więcej, niż normalnie, a to już daje naprawdę duży zastrzyk gotówki w podsumowaniu miesięcznym czy rocznym. Na ten moment granie z bonusem oferuje, między innymi, Betfan, u którego można grać bez podatku przez okrągły rok!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.