Ładowanie
×

Gotówka dla typerów Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.

Gotówka dla typerów Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.

Przed nami pierwsze pojedynki rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jedna z aktywnych promocji bukmachera STS na te wydarzenie to akcja „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”, w której gracze oprócz wygranej mogą otrzymać extra gotówkę. Wystarczy wytypować poprawnie dwa mecze, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowa gotówka do wygrania dla graczy

Darmowa gotówka do wygrania dla graczy

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom najpóźniej do 11 marca do godz. 21:00. Każdy typer, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w opcję „weź udział” w zakładce „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki może zagrać już kupon promocyjny. W ramach tej akcji bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia i muszą one być ze zmagań w Lidze Mistrzów, czyli z takich pojedynków, jak:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund

Gracz może wybrać wyłącznie typy „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”, które muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bukmacher betclic pl nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Nowy bonus 550 PLN

Stawka zakładu musi wynosić równo 21 złotych, ale z akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują spotkanie oprócz wygranej gotówki podzielą się pulą nagród, która wynosi w tej akcji 10 0000 złotych.

Bonus na start od bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek darmowy bonus i to bez dokonywania depozytu o wartości 29 złotych. Taka premia znajdzie się na koncie użytkownika wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Natomiast na premię do 1200 złotych może liczyć ten gracz, który dokona pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.