Ładowanie
×

Jak zapłacić kartą u bukmachera online?

Jak zapłacić kartą u bukmachera online?

Jak zapłacić kartą u bukmachera online?

Wpłacając pieniądze do bukmachera, nie musisz korzystać tylko z ekspresowych przelewów. Wygodną i często wybieraną opcją jest płatność kartą. Poznaj jak dokładnie wygląda proces depozytu w tym przypadku!

Jak zapłacić kartą u bukmachera online?
Jak zapłacić kartą u bukmachera online?

Bukmacher z płatnością kartą

Wybierając bukmachera, zawsze patrzymy na to, czy spełnia on wszystkie nasze oczekiwania. Dostęp do najatrakcyjniejszych i najszybszych metod płatności jest bez wątpienia jednym z elementów oferty, na który najczęściej zwracamy uwagę tuż obok bonusów powitalnych czy wysokości kursów.

Obecnie każdy legalny bukmacher pozwala na dokonywanie wpłat za pomocą karty płatniczej Visa czy MasterCard. Mimo że jest to bardzo wygodna opcja, niektóre osoby nie do końca jej ufają i często ze strachu przed skomplikowanym procesem wolą korzystać ze standardowych rozwiązań.

Czy płacenie kartą online jest bezpieczne?

Aby zapłacić kartą u bukmachera online, musimy podać wszystkie jej dane. Niektórzy uważają to za coś podejrzanego i na tym etapie rezygnują z tej formy płatności.

Czy to słuszna decyzja? Niekoniecznie, a to dlatego, że jest to tak samo bezpieczna metoda składania depozytu, jak każda inna. Warto przy tym dodać, że przy tego rodzaju transakcjach istnieje funkcja chargeback, z której można skorzystać, między innymi, w przypadku jakichś nieoczekiwanych problemów.

Jak zapłacić kartą u bukmachera online?

Załóżmy, że posiadamy już konto bukmacherskie oraz zdecydowaliśmy się na spróbowanie wpłacenia pieniędzy za pomocą karty. Co by nie mówić, podjęcie decyzji mamy już za sobą, a więc jesteśmy na półmetku zadania. Drugie pół jest jeszcze łatwiejsze, chociaż niektórzy na początku mogą mieć wątpliwości.

Jak wygląda płacenie kartą online krok po kroku? Na potrzeby naszego poradnika postanowiliśmy zalogować się na demonstracyjne konto u legalnego bukmachera Etoto. Posiadając u niego konto, można składać depozyt za pomocą różnych form, w tym właśnie kartami Visa oraz MasterCard.

Krok 1. Klikamy w czerwony przycisk oznaczony napisem „Wpłata”. Jest on widoczny, między innymi, w górnej części portalu. Oczywiście, musimy w pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto!

Wpłata do Etoto
Wpłata do Etoto

Krok 2. Z dostępnych metod płatności wybieramy karty płatnicze i wpisujemy kwotę, jaką chcemy zasilić nasze konto. Alternatywą są Przelewy24, jednak nie o nich jest dzisiaj mowa!

Wybieramy karty i wpisujemy kwotę depozytu
Wybieramy karty i wpisujemy kwotę depozytu

Krok 3. A teraz to, co jest po prostu konieczne, a więc zgoda na przetwarzanie naszych danych osobowych, które są niezbędne do realizacji transakcji.

Etoto wpłata pieniędzy
Etoto wpłata pieniędzy

Krok 4. Na końcu pozostaje nam już tylko wpisać dane z karty, czyli imię i nazwisko właściciela, numer, kod zabezpieczający, a także datę ważności. Później musimy już tylko czekać na księgowanie, które następuje dosłownie po paru sekundach!

Płacenie kartą w Etoto
Płacenie kartą w Etoto

Prowizje i opłaty. Ile wynoszą?

Jeszcze kilka lat temu korzystanie z kart w internecie kojarzyło nam się z dość ekskluzywną i drogą funkcją. Na szczęście, czasy się zmieniły i obecnie żadne prowizje ani opłaty nie są pobierane przez bukmacherów po tym, jak skorzystamy z płatności środkiem wydanym przez Visa czy MasterCard.

Wykorzystany przez nas w przykładzie bukmacher Etoto nie pobiera żadnych opłat ani prowizji za wpłatę pieniędzy. Ile więc wykorzystamy z konta, tyle zostanie nam zabrane. I ani złotówki czy grosza więcej!

Jakiego bukmachera wybrać?

Jeżeli chcecie płacić kartą u bukmachera, wybierzcie takiego, który to umożliwia. Na rynku jest ich wielu, dlatego jesteśmy przekonani, że zdecydujecie się na to, co najbardziej odpowiada waszym oczekiwaniom.

Niezdecydowanym polecamy przyjrzeć się dodawanym przez nas artykułom oraz newsom, gdzie informujemy o wszelkich nowościach związanych z bukmacherami w Polsce.

Konto u legalnego bukmachera założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.