Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Jeżeli szukasz  pewniaków na konkretny dzień tygodnia, powinieneś wiedzieć, skąd je brać i w jaki sposób najlepiej się je stawia!

Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?
Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Nie trzeba być zawodowcem, by wygrywać u bukmachera. Wielu naprawdę dobrych graczy udostępnia niektóre swoje typy w internecie. Jeżeli tylko będziemy odpowiednio poinformowani, nie powinniśmy mieć problemu z tym, by przez większość tygodni w roku wychodzić na swoje. 

Typy dnia to bardzo popularna metoda na szukanie dogodnych okazji do gry u bukmachera. Wielu z nas zaczynało w ten sposób i raczej nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. 

Bardzo ważne jest, by wiedzieć, gdzie są pewniaki dnia na każdą dobę, a nie tylko na najważniejsze wydarzenia sportowe. Dobrze także mieć wgląd do statystyk, ponieważ w dzisiejszych czasach nie problem jest założyć stronę internetową i przedstawić się jako profesjonalny typer. 

Musimy mieć na uwadze fakt, że za każdym razem powinniśmy weryfikować informacje podawane na stronach z typami. Jeżeli chcemy osiągać sukcesy w bukmacherce, przede wszystkim musimy starać się analizować konkretne mecze we własnym zakresie i wyciągać wnioski. 

Pamiętajmy również, że bardzo ważne jest, by próbować stawiania własnych typów. Opierając się jedynie na pewniakach z internetu, trudno się czegokolwiek nauczyć, a już na pewno nie można liczyć na to, że przyniesie to owoce w przyszłości, jeśli będziemy chcieli spróbować samodzielnego typowania. 

Gdzie dobrze jest rozpocząć obstawianie? To już zależy tylko od was. Legalnych bukmacherów jest naprawdę wiele i nietrudno znaleźć coś dla siebie. Pamiętajcie, by sprawdzać, co można otrzymać za założenie konta i za co konkretne. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...