Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Jeżeli szukasz  pewniaków na konkretny dzień tygodnia, powinieneś wiedzieć, skąd je brać i w jaki sposób najlepiej się je stawia!

Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?
Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Nie trzeba być zawodowcem, by wygrywać u bukmachera. Wielu naprawdę dobrych graczy udostępnia niektóre swoje typy w internecie. Jeżeli tylko będziemy odpowiednio poinformowani, nie powinniśmy mieć problemu z tym, by przez większość tygodni w roku wychodzić na swoje. 

Typy dnia to bardzo popularna metoda na szukanie dogodnych okazji do gry u bukmachera. Wielu z nas zaczynało w ten sposób i raczej nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. 

Bardzo ważne jest, by wiedzieć, gdzie są pewniaki dnia na każdą dobę, a nie tylko na najważniejsze wydarzenia sportowe. Dobrze także mieć wgląd do statystyk, ponieważ w dzisiejszych czasach nie problem jest założyć stronę internetową i przedstawić się jako profesjonalny typer. 

Musimy mieć na uwadze fakt, że za każdym razem powinniśmy weryfikować informacje podawane na stronach z typami. Jeżeli chcemy osiągać sukcesy w bukmacherce, przede wszystkim musimy starać się analizować konkretne mecze we własnym zakresie i wyciągać wnioski. 

Pamiętajmy również, że bardzo ważne jest, by próbować stawiania własnych typów. Opierając się jedynie na pewniakach z internetu, trudno się czegokolwiek nauczyć, a już na pewno nie można liczyć na to, że przyniesie to owoce w przyszłości, jeśli będziemy chcieli spróbować samodzielnego typowania. 

Gdzie dobrze jest rozpocząć obstawianie? To już zależy tylko od was. Legalnych bukmacherów jest naprawdę wiele i nietrudno znaleźć coś dla siebie. Pamiętajcie, by sprawdzać, co można otrzymać za założenie konta i za co konkretne. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....