Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Jeżeli szukasz  pewniaków na konkretny dzień tygodnia, powinieneś wiedzieć, skąd je brać i w jaki sposób najlepiej się je stawia!

Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?
Pewniaki dnia. Kiedy je obstawiać i skąd brać?

Nie trzeba być zawodowcem, by wygrywać u bukmachera. Wielu naprawdę dobrych graczy udostępnia niektóre swoje typy w internecie. Jeżeli tylko będziemy odpowiednio poinformowani, nie powinniśmy mieć problemu z tym, by przez większość tygodni w roku wychodzić na swoje. 

Typy dnia to bardzo popularna metoda na szukanie dogodnych okazji do gry u bukmachera. Wielu z nas zaczynało w ten sposób i raczej nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. 

Bardzo ważne jest, by wiedzieć, gdzie są pewniaki dnia na każdą dobę, a nie tylko na najważniejsze wydarzenia sportowe. Dobrze także mieć wgląd do statystyk, ponieważ w dzisiejszych czasach nie problem jest założyć stronę internetową i przedstawić się jako profesjonalny typer. 

Musimy mieć na uwadze fakt, że za każdym razem powinniśmy weryfikować informacje podawane na stronach z typami. Jeżeli chcemy osiągać sukcesy w bukmacherce, przede wszystkim musimy starać się analizować konkretne mecze we własnym zakresie i wyciągać wnioski. 

Pamiętajmy również, że bardzo ważne jest, by próbować stawiania własnych typów. Opierając się jedynie na pewniakach z internetu, trudno się czegokolwiek nauczyć, a już na pewno nie można liczyć na to, że przyniesie to owoce w przyszłości, jeśli będziemy chcieli spróbować samodzielnego typowania. 

Gdzie dobrze jest rozpocząć obstawianie? To już zależy tylko od was. Legalnych bukmacherów jest naprawdę wiele i nietrudno znaleźć coś dla siebie. Pamiętajcie, by sprawdzać, co można otrzymać za założenie konta i za co konkretne. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy