Ładowanie
×

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. Bonus 100 PLN dla każdego.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę dla graczy. Bonus 100 PLN dla każdego.

Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich użytkowników w ramach promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby móc cieszyć się z dodatkowej kasy!

Bonus od depozytu do 100 PLN w STS

Bonus od depozytu do 100 PLN w STS

A można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy weekend, ponieważ do gry wracają czołowe rozgrywki piłkarskie w Europie, jak m.in. Premier League, LaLiga oraz Bundesliga.

Na tą okazję każdy z użytkowników może liczyć na ekstra kasę w promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN”, która jest aktywna do 15 sierpnia do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

100 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest w pierwszej kolejności jest dokonanie depozytu w wysokości 50 PLN. Następnie gracz musi zagrać kupon promocyjny, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie związane z rozgrywkami z 1. kolejki Premier League, Bundesligi lub La Liga. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu wynosić musi nie mniej niż 50 PLN
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Użytkownicy, którzy spełnili powyższe warunki promocji otrzymają w prezencie bonus o wartości 50% dokonanego depozytu, a może on wynieść nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny bonus powitalny, w którym to można otrzymać w prezencie 1229 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości wpłaconej gotówki do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.