Legalny bukmacher Totalbet. Bonusy i promocje

112

Zakłady Bukmacherskie Totalbet to najnowsza firma w branży. Czy warto zakładać tam konto? Co na temat tego buka sądzą osoby w nim zarejestrowane? Zobaczcie opinie o Totalbet oraz sprawdźcie aktualne bonusy powitalne!

Legalny bukmacher Totalbet. Bonusy i promocje

Totalbet kod promocyjny

Założenie konta w Totalbet jest całkowicie darmowe. Aby zarejestrować profil gracza, trzeba przede wszystkim być osobą pełnoletnią oraz wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie www.Totalbet.pl. Pamiętajcie, by sprawdzić aktualny Totalbet kod promocyjny!

Nowością w Polsce jest ekspresowa rejestracja. W jaki sposób to wygląda? Wystarczy podać swoje podstawowe dane i wpłacić pierwsze środki, by zacząć obstawiać. Dopiero w drugiej kolejności przechodzi się weryfikację, po której zostajemy użytkownikami z pełnymi prawami.

Promocje bukmacherskie Totalbet

Wszystkie osoby zarejestrowane na stronie bukmachera Totalbet mogą otrzymać freebet w wysokości 25 PLN. Co ciekawe, nie trzeba go w żaden sposób obracać! Jak to jest możliwe? Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę bukmachera! Możemy tylko dodać, że nie ma w tym żadnych tanich chwytów!

By skorzystać z bonusu, należy po prostu stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 PLN! Proste, prawda?

Totalbet bonus powitalny

Totalbet strona www

Bukmacher Totalbet uruchomił oficjalny serwis online już w kwietniu 2018, ale dopiero w lipcu rozpoczął właściwą działalność. Co od startu oferuje opisywany bukmacher? Tradycyjne zakłady, obstawianie live, a wkrótce – prawdopodobnie – także Wirtualne Sporty i tym podobne.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Legalny bukmacher Totalbet. Bonusy i promocje
5 (100%) 2 votes