Ładowanie
×

Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary!

Mniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary!

Masz zamiar typować polskie zespoły europejskich pucharach? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom. Można otrzymać zwrot nawet wartości 100% stawki!

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Forbet zwrot stawki za przegrany bukmacher

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu do 17 lipca do godz. 20:00, na którym będą znajdowały się WYŁĄCZNIE pojedynki z polskimi zespołami: Piast Gliwice – BATE Borysów, Legia Warszawa – Europa FC, Cracovia – DAC Dunajska Streda.

Podczas tej akcji bukmacher Forbet dopuszcza typy na zwycięstwo polskich drużyn. Użytkownik, który zagra kupon systemowy, to jest on wykluczony z tej akcji.

Stawka za jaki musi zostać zawarty kupon musi wynosić dokładnie 49PLN lub 99PLN. Kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie nie są kwalifikowane w tej promocji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 100% stawki pod warunkiem, że na kuponie był jeden błąd. Przy dwóch lub trzech pomyłkach będzie to kwota 50% stawki.

Każdy użytkownik może zagrać maksymalnie jeden kupon w ramach tej promocji.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher przyzna bonus w formie środków bonusowych maksymalnie do 19 lipca do godz. 16:00.

Oferta powitalna bukmachera Forbet:

Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera to warto jest je założyć. Ponieważ po dokonaniu pierwszego depozytu można otrzymać bonus nawet w formie 1000 PLN. Łącznie na konto typera może trafić nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Lecz to nie wszystko! Gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE może liczyć na bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.