Ładowanie
×

550 PLN Zakład Bez Ryzyka BetClic Polska. Kod promocyjny „KOD550”

bukmacher betclic bonus

550 PLN Zakład Bez Ryzyka BetClic Polska. Kod promocyjny „KOD550”

Przy rejestracji u bukmachera BetClic do zgarnięcia jest Zakład Bez Ryzyka w wysokości do 550 PLN. Dowiedz się więcej na temat tego, jak brzmi kod promocyjny i gdzie można go wykorzystać!

bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Betclic Zakład bez ryzyka 550 PLN

Dokonując rejestracji na stronie bukmachera BetClic bonus powitalny jest czymś, co wydaje się dość oczywiste. Każdy legalny bukmacher w Polsce oferuje bonusy i promocje dla nowych graczy, Betclic oczywiście tez posiada w ofercie bonus, który warty jest odnotowania. Dobrze jednak wiedzieć nieco więcej na ten temat!

Zakładanie konta BetClic nie jest niczym skomplikowanym. Tak naprawdę może zająć nawet mniej niż minutę. Pierwsze dwa kroki to wprowadzanie danych na swój temat, natomiast w ostatnim do wpisania jest właśnie, między innymi, kod promocyjny Betclic.

To co wyróżnia bukmachera Betclic od innych zakładów bukmacherskich w Polsce to konto tymczasowe, nie trzeba weryfikować od razu swojego profilu, można po rejestracji od razu wpłacić pieniądze i grać bez konieczności weryfikacji konta.

Cashback w BetClic może na start wynieść nawet 550 PLN i właśnie dlatego kod bonusowy to „KOD550„. Możemy go podać jedynie przy wypełnianiu formularza online – później nie ma już takiej możliwości!

bukmacher betclic pl nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Nowy bonus 550 PLN

Kod promocyjny BetClic Polska

Jak już wcześniej wspominaliśmy, nie jest wymagana przez BetClic weryfikacja konta w trybie natychmiastowym. Możemy przesłać dokumenty już po rejestracji, dlatego też cały proces nie trwa zbyt długo!

Jeżeli wcześniej nie obstawiałeś meczów, możesz sprawdzić, jak postawić kupon w BetClic Polska:

Promocje powitalne są limitowanymi bonusami. Zawsze trzeba brać pod uwagę, że mogą się zmienić lub być całkowicie niedostępne! Tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na odebranie premii, czy poczekasz na inną!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.