Ładowanie
×

Nadchodzące gry na PC

gry 2020

Nadchodzące gry na PC

W 2020 roku czeka nas wysyp ciekawych gier. Ciekawe, czy któraś pobije sukces zeszłorocznego Sekiro: Shadows Die Twice? W poniższym, skrótowym zestawieniu znajduje się gra od studia polskiego, CD Projekt RED, na którą z zapartym tchem czeka cały świat.

gry 2020

Poniższy ranking nie jest zbiorem wszystkich nadchodzących nowości, jest to praktycznie niemożliwe do zrobienia, bo byłoby to niczym próba zebrać wszystkie strony internetowe i zrobić ranking bukmacherów z całego świata.

Skull & Bones

Skull & Bones to gra od Ubisoftu. Jest to taktyczna gra, nastawiona na tryb wieloosobowy. Grać będziemy na wodach Oceanu Indyjskiego w XVIII wieku. Cel gry? Stać się największym i najbardziej znanym korsarzem na świecie. Ale aby mogło się to stać, najpierw trzeba będzie stoczyć wiele zaciekłych i krwawych morskich bitew.

CrossFire X

Studia Remedy Entertainment i Smilegate proponują nam walkę pomiędzy terrorystami z ugrupowania Black List a weteranami z Global Risk. Jest to klasyczna strzelanka, w której znajdziemy ogromny arsenał broni. Smilegate odpowiada za tryb wieloosobowy, z kolei Remedy Entertainment tworzy kampanię fabularną.

Darkest Dungeon II

To gra RPG, która będzie miała duży poziom trudności. Ale gracze nie raz udowodnili, że właśnie takie gry lubią najbardziej. Zadanie graczy będzie jedno, ale bardzo skomplikowane: przetrwać. Gra wrzuca ich w sam środek niebezpiecznego świata, w którym łatwiej jest zginąć, niż doczekać do świtu.

Twin Mirror

Wyobraź sobie, że budzisz się cały we krwi i niczego nie pamiętasz. Aby odkryć, co się stało, musisz odwiedzić kilka miejsc. Problem polega na tym, że rzeczywistości miesza się z fikcją, i trudno odróżnić, co jest prawdą, a co tylko złudzeniem. Dokładnie w takiej rzeczywistości ludzi się 33-letni Samuel, któremu będziemy towarzyszyć podczas rozwiązywania zagadki. Ten thriller zabierze nas także do wnętrza świadomości bohatera.

Beyond Good & Evil 2

Wbrew pozorom nie dostajemy tutaj kontynuacji części pierwszej gry. Beyond Good & Evil 2 zabiera nas do historii, która wydarzyła się przed historią znaną z jedynki. Czekają nas niezwykle dopracowane grafiki, odległe planety, ciekawe walki, wiele klas broni. Na Beyond Good & Evil 2 przyszło nam czekać wiele lat, ale wszystko wskazuje na to, że było warto.

Dragon Age IV 

Dragon Age IV kontynuuje historię z części III, równocześnie jednak rozwija mechanikę gry. BioWare detale nadal trzyma dla siebie, wiadomo jednak, że dostaniemy walkę w czasie rzeczywistym bardzo rozbudowany kreator postaci, dużo bardziej skomplikowany system rozwoju postaci. 

Cyberpunk 2077

Jednak z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, nie tylko dlatego, że jest grą od CD Projekt RED, którzy dali światu Wiedźmina, ale także dzięki zaangażowaniu Keanu Reevesa. Co dostaniemy w Cyberpunk 2077? Ogromny, rozbudowany, rozległy świat. Swobodę podczas wykonywania zadań. Trzymającą w napięciu fabułę. A to wszystko wrzucone w dystopijny świat przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że polskie studio będzie miała na swoim koncie kolejny światowy sukces.

Iron Harvest 

Gra zabiera nas do wykreowanego przez Jakuba Różalskiego uniwersum 1920+, w którym napotkamy nie tylko ludzi, ale także mechy i dzikie zwierzęta. W tym świecie Europa jest skrajnie podzielona na trzy supermocarstwa: Republikę Polanii, Imperium Saksonii oraz Rusviet. Gra będzie strategią prowadzoną w czasie rzeczywistym.

W 2020 roku czeka nas wiele niesamowitych premier (o ile żadne ze studiów nie zdecyduje się przełożyć premiery na przyszły rok). Nie możemy się doczekać, by w to wszystko zagrać!