Ładowanie
×

Obstawiaj w STS i za przegrane kupony odbieraj bonusy. Co tydzień pewne 50 PLN.

Obstawiaj w STS i za przegrane kupony odbieraj bonusy. Co tydzień pewne 50 PLN.

Bukmacher STS online co tydzień zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia, aby liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Pewne 50 PLN za przegrane kupony w STS.

Pewne 50 PLN za przegrane kupony w STS.

Trzeba powiedzieć, że największym atutem promocji „Tygodniowy Cashback” jest niewątpliwie fakt, że kwalifikują się w tej ofercie wszystkie dysccyppliny, jakie są dostępne u bukmachera STS. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ obecnie rozgrywane są chociażby mecze w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, hokeju na lodzie i tenisie.

Na przeciw swoich graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję „Tygodniowy Cashback”. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Bonus dla graczy za przegrane kupony:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są jedynie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Gracz sam zdecyduje, jakie typy będą znajdować się na kuponie. W dodatku każde zdarzenie może być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny Betfan na zakład bez ryzyka

Na koniec każdego etapu bukmacher STS Polska dokona zsumowania stawek za przegrane kupony i przyzna bonus 20% tej wartości. Co tydzień każdy gracz otrzymać może nawet 50 PLN.

Kod promocyjny 2021 w STS:

Bukmacher STS wszystkim nowym użytkownikom oferuje specjalny pakiet powitalny. Gracze, już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast na premię nawet do 1200 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokona pierwszego swojego pierwszego depozytu. Bowiem wówczas wspomniany operator przyzna środki równowartości wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonus koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Jednak jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.