Piłkarski Jackpot 10 000 PLN – typuj Premier League w Betclic

Limitowana ofertę promocyjną wszystkim graczom na 7 kolejka angielskiej Premier League przygotował bukmacher Betclic, w której gracze poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki.

Piłkarski Jackpot od Betclic

Piłkarski Jackpot od Betclic

Warunki ten oferty są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować osiem meczy z angielskiej Premier League, aby liczyć na extra środki. A ciekawych spotkań trzeba powiedzieć, że w tej serii spotkań nie zabraknie, ponieważ przed nami takie potyczki, jak chociażby Manchester United vs Arsenal.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 30 października do godziny 21:00.

Najlepszy typer 7 kolejki PKO Ekstraklasy:

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się osiem meczy z 7 kolejki angielskiej Premier League.

Gracz musi oddać typy z oferty przedmeczowej na następuje mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Istotne w tym wszystkim jest to, że na każde spotkanie użytkownik musi oddać typ z oferty przedmeczowej w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dodać jest warto, że wszyscy typerzy bukmachera Betclic Polska mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, który poprawnie wytypowali mecze z 7 kolejki angielskiej Premier League poza wygrana gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podziela pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Bonus na start w Betclic. Do 550 PLN dla graczy:

Każdy nowy gracz może rozpocząć obstawienie meczu u bukmachera Betclic bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okażę się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki. Najwyższa warto, jaka może wrócić na konto typera to aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....