Ładowanie
×

Piłkarski Jackpot 10 000 PLN – typuj Premier League w Betclic

Piłkarski Jackpot 10 000 PLN – typuj Premier League w Betclic

Limitowana ofertę promocyjną wszystkim graczom na 7 kolejka angielskiej Premier League przygotował bukmacher Betclic, w której gracze poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki.

Piłkarski Jackpot od Betclic

Piłkarski Jackpot od Betclic

Warunki ten oferty są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować osiem meczy z angielskiej Premier League, aby liczyć na extra środki. A ciekawych spotkań trzeba powiedzieć, że w tej serii spotkań nie zabraknie, ponieważ przed nami takie potyczki, jak chociażby Manchester United vs Arsenal.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest typerom do 30 października do godziny 21:00.

Najlepszy typer 7 kolejki PKO Ekstraklasy:

W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się osiem meczy z 7 kolejki angielskiej Premier League.

Gracz musi oddać typy z oferty przedmeczowej na następuje mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Istotne w tym wszystkim jest to, że na każde spotkanie użytkownik musi oddać typ z oferty przedmeczowej w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Dodać jest warto, że wszyscy typerzy bukmachera Betclic Polska mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, który poprawnie wytypowali mecze z 7 kolejki angielskiej Premier League poza wygrana gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podziela pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Bonus na start w Betclic. Do 550 PLN dla graczy:

Każdy nowy gracz może rozpocząć obstawienie meczu u bukmachera Betclic bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okażę się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki. Najwyższa warto, jaka może wrócić na konto typera to aż 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.