Ładowanie
×

Liga Narodów: Bonusy dla typerów w STS pula nagród 30 000 PLN

Liga Narodów: Bonusy dla typerów w STS pula nagród 30 000 PLN

Przed nami kolejne wieczory związane z piłkarką Ligą Narodów. z tej okazji bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjne „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”. Wystarczy poprawnie wytypować jeden mecz, aby liczyć na darmowe środki.

Typer Ligi Narodów. Wygrywaj bonusy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

Typer Ligi Narodów. Wygrywaj botyper nusy w STS. Pula nagród 30 000 PLN

W dodatku na pewno jest co typować, ponieważ ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie w najblichszych meczach. Bowiem zostaną rozegrane takie konfrontacje, jak m.in. Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja oraz Polska vs Bośnia i Hercegowina.

To sprawiło, ze legalny bukmacher STS oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów”, w której to typerzy poza wgraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej ofercie to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak nie można zapomnieć, ze wspomniana akcja trwa do 14 października do godziny 23:59.

Wygrywaj więcej na Ligę Narodów:

Bukmacher STS w ramach wspomnianej akcji dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO które to muszą spełniać takie warunki:

  • typ znajdujący się na kuponie musi być z oferty przedmeczowej i pochodzić na dokonały wynik dowolnego spotkania w Lidze Narodów
  • minimalna stawka zakładu to 15 PLN
W Betfan online bonus 3000 PLN + obstawianie bez podatku legalnie

Gracze, którzy poprawnie wytypowali wynik meczu to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN. Istotny aspekt tego jest taki, ze wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 5 bonusów na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalną akcję powitalną, w której gracze na sam start mogą otrzymać nawet łączną premię o wartości 1229 PLN.

Istotny aspekt tego jest taki, ze obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas po dokonaniu samej rejestracji gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości, a maksymalna wartość jaka może trafić na konto gracza to, aż 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.