Ładowanie
×

Zakłady sportowe – co aktualnie warto obstawiać?

Zakłady sportowe – co aktualnie warto obstawiać?

Masz twardy orzech do zgryzienia dotyczący tego zagadnienia? Nie wiesz, co warto obstawiać z okazji imprezy czterolecia, która startuje już 20 listopada 2022 roku? Nie da się ukryć, że to w tym momencie zdecydowanie najważniejszy turniej. Co jest do gry? Jakie zakłady są bardzo popularne? W ofercie znajdzie się także coś dla fanów darts. Wszak w grudniu startują Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie.

Zakłady długoterminowe na Mistrzostwa Świata w Katarze

Obecnie najwięcej pisze i mówi się właśnie na ten temat. Nic dziwnego. W Polsce to dyscyplina zdecydowanie numer jeden. Poza tym futbol ma wielu fanów także w skali globalnej! A Mistrzostwa Świata startują już 20 listopada 2022 roku. Co można konkretnie obstawiać w ramach tej dyscypliny? Możesz np. zdecydować się na typy długoterminowe. Takie zakłady sportowe są bardzo popularne. W końcu można tutaj pokusić się o obstawienie tego, jaka kadra narodowa okaże się najlepsza. Aktualnie głównymi faworytami są Brazylijczycy. Reprezentanci Canarinhos czekają na kolejny triumf od 2002 roku. W gronie topowych kadr narodowych znajdują się także m.in. Francuzi, Anglicy, Argentyńczycy, Belgowie, czy Niemcy. Ogólnie rywalizacja wydaje się być bardzo zacięta. Dlatego kursy na poszczególne kadry narodowe są dość wysokie. W gronie faworytów oczywiście nie ma Polaków. Dla Biało-czerwonych sukcesem będzie w ogóle wyjście z grupy. Szczególnie że Polakom na Mistrzostwach Świata nie udało się to od 1986 roku!

Zakłady krótkoterminowe

W podmiotach hazardowych możesz również obstawiać rozmaite typy na poszczególne potyczki. W każdej kolejce będzie rozegranych 16 spotkań. Co za tym idzie, w fazie grupowej odbędzie się 48 potyczek. A kolejne 16 w ramach rundy pucharowej. Już w pierwszej kolejce nie powinno brakować emocji. Dla polskich kibiców najbardziej liczy się oczywiście starcie Biało-czerwonych z Meksykanami. Warto zaznaczyć, że ta potyczka zostanie rozegrana 22 listopada 2022 roku, czyli już za osiem dni. W premierowej kolejce czekają nas też takie mecze, jak m.in. Holandia – Senegal, Anglia – Iran, Argentyna – Arabia Saudyjska, Francja – Australia, Niemcy – Japonia, Hiszpania – Kostaryka, czy Brazylia – Serbia (chyba najciekawsze spotkanie). Co ważne, do obstawiania są generalnie rozmaite zakłady. Masz do wyboru opcje podstawowe oraz dodatkowe. Na każdy mecz jest przygotowanych około kilkaset zakładów. Dla wielu sympatyków mocno liczy się to, że do obstawiania są bardzo rozmaite opcje. Np. związane z bramkami, zmianami, czy nawet… doliczonym czasem do każdej z połówek.

Niedługo startują także Mistrzostwa Świata w darts!

Nie samym futbolem człowiek żyje! W grudniu rozpoczną się także Mistrzostwa Świata w darts. Tradycyjnie zostaną one rozegrane w Londynie (w Alexandra Palace). Tytułu wywalczonego przed rokiem broni Szkot Peter Wright. Będzie on jednym z faworytów także tego czempionatu. Dużo do powiedzenia mogą mieć również Holender Michael van Gerwen, Walijczyk Gerwyn Price, czy Anglik Michael Smith. My zaś liczymy na dobry występ Krzysztofa Ratajskiego.