Ładowanie
×

Real – Barcelona transmisja na żywo – bezpłatnie online

real - barcelona bezpłatnie na żywo

Real – Barcelona transmisja na żywo – bezpłatnie online

Jak oglądać Real – Barcelona transmisja na żywo – bezpłatnie online? Przed nami pierwsze El Clasico w sezonie La Liga 2022/23 – i już teraz możemy mieć pewność, że będzie wyjątkowe. Po raz pierwszy od dawna FC Barcelona jest na samym szczycie ligi hiszpańskiej. Spotkanie z Realem Madryt będzie zatem odbywało się z olbrzymią stawką, którą będzie właśnie pozycja lidera w hiszpańskim La Liga. Spotkanie to jednak będzie miało wiele wymiarów. Tym kolejnym będzie kolejna odsłona walki o tytuł króla strzelców tych właśnie rozgrywek. Zobaczyć Karima Benzemę i Roberta Lewandowskiego na tym samym boisku samo w sobie może być wielkim przeżyciem. Nudzić na pewno się nie będziemy.

real - barcelona bezpłatnie na żywo
Real – Barcelona transmisja na żywo – bezpłatnie online

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego możemy się zastanawiać, gdzie obejrzeć mecz Real – Barcelona na żywo bezpłatnie online. Okazuje się, że opcji na to jest kilka – i wcale nie jesteśmy skazani na płatne telewizje abonamentowe.

Real – Barcelona: Transmisja na żywo w telewizji

Pierwszym miejscem, w którym ludzie zazwyczaj szukają transmisji meczów, jest oczywiście telewizja. W przypadku ligi hiszpańskiej sytuacja jest dość skomplikowana – licencję na jej transmitowanie współdzielą bowiem Eleven Sports i Canal+. Zdarza się tak, że dany mecz dostępny jest tylko na wybranej z nich. W przypadku transmisji El Clasico, będzie on jednak pokazany przez obu nadawców. W obu przypadkach będziemy jednak musieli zdecydować się na zakup abonamentu, co nie zawsze może być dla nas rozsądnym i pożądanym rozwiązaniem. Zwłaszcza że środki możemy przeznaczyć na zakład i obejrzeć tym samym mecz Real – Barcelona bezpłatnie. Sposoby na to przedstawiamy również poniżej.

Transmisja Real – Barcelona bezpłatnie online w STS TV

Jako największy polski bukmacher, STS zdołał pozyskać całkiem dużo licencji na transmitowanie spotkań sportowych – i wiele z nich pochodzi od największych lig Starego Kontynentu. Lider polskiego rynku zakładów wzajemnych już dawno pozyskał prawa do transmitowania rozgrywek ligi hiszpańskiej – i w tym roku również je posiada. Obejrzymy więc u niego każdy mecz La Liga całkowicie bezpłatnie – również Real – Barcelona bezpłatnie online. Transmisje są przez niego udostępniane w najwyższej jakości, tak za pośrednictwem jego strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

Co istotne, zawsze okraszone są jego ofertą LIVE. Ta również zasługuje na uwagę – zwłaszcza że w przypadku tej ligi jest naprawdę responsywna. Oznacza to, że mecze El Clasico (ale nie tylko) są rzeczywiście opatrywane mnóstwem rynków na zakłady wzajemne, rzeczywiście dynamicznie pojawiających się i zależnych od tego, co aktualnie rozgrywa się na boisku. A w ten weekend na Santiago Bernabeu na pewno dziać się będzie bardzo dużo. Transmisja jest bezproblemowa i możemy mieć pewność, że nie zostanie przerwana (jak to czasem z tymi telewizyjnymi bywa).

Jakie wymagania trzeba spełnić, by móc obejrzeć transmisję Real – Barcelona bezpłatnie online w STS TV? Musimy:

  • posiadać konto na www.STS.pl (kod: BETONLINE) i zalogować się na nie,
  • zasilić konto dowolną kwotą,
  • zawrzeć dowolny zakład – niekoniecznie na El Clasico i niekoniecznie na piłkę nożną; stawka nie ma tutaj żadnego znaczenia.
STS kod na bonus
Polski bukmacher STS – nowa oferta promocyjna

Musimy pamiętać, że dostęp do transmisji przydzielany jest na równo 24 godziny. W tym czasie możemy zatem sięgać po każdą transmisję – nie tylko El Clasico. Jeśli więc planujemy również zobaczenie innych meczów tej kolejki ligi hiszpańskiej w STS online, możemy to sobie odpowiednio rozplanować.

Transmisja Real – Barcelona bezpłatnie online w Fortuna TV

Mecz Real – Barcelona za darmo obejrzymy również u bukmachera Fortuna, który w sposób bezpośredni konkuruje z STS o polski rynek. Nie dziwi więc fakt, że posiada on w swojej ofercie tak mecze, jak i ich transmisje, a La Liga traktuje priorytetowo. Możemy u niego mieć pewność, że El Clasico zobaczymy legalnie, bez żadnych przycięć i w najwyższej jakości. Buk opatruje transmisje swoją rozbudowaną ofertą na żywo (dynamiczną i responsywną) i dba o to, by mecze transmitowane były bez żadnego opóźnienia. W związku z tym ważne wydarzenia zobaczymy nawet wcześniej niż pojawią się w telewizji.

Fortuna to bukmacher solidny, który transmituje nie tylko El Clasico, ale i całą ligę hiszpańską oraz wiele rozgrywek z innych krajów. Co więcej, w czasie obstawiania u niego bierzemy udział w programie lojalnościowym, dzięki czemu na korzystaniu z jego usług stale zyskujemy. Buk ten prezentuje też najmniej restrykcyjne warunki jeżeli chodzi o odblokowywanie sobie dostępu do transmisji meczów. Przeciętny typujący dostęp ten będzie utrzymywał przez cały czas, mogąc oglądać spotkania bez jakichkolwiek ograniczeń. W dowolnym wybranym przez siebie momencie.

Co trzeba zrobić, by zobaczyć mecz Real – Barcelona za darmo w Fortunie? To proste, warunki związane z jego obstawieniem są dwa:

  • zarejestrowane konto na www.eFortuna.pl (kod: BETONLINE), na które trzeba się zalogować,
  • dodatnie saldo klienta, a zatem takie, na którym znajdują się jakiekolwiek środki (ich ilość nie ma znaczenia).
freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Do czasu, kiedy oba ze wspomnianych warunków są spełniane, mamy pełen dostęp do usługi Fortuna TV i wszystkich transmisji oferowanych w jej ramach, w tym także Real – Barcelona za darmo. Jeśli go stracimy, wystarczy, że upewnijmy się, że spełniamy te warunki. Dostęp zostanie nam przyznany automatycznie.