Ładowanie
×

25 PLN bez depozytu od Totalbet. Tylko do końca środy!

25 PLN bez depozytu od Totalbet. Tylko do końca środy!

25 PLN bez depozytu od Totalbet. Tylko do końca środy!

Bukmacher Totalbet ma dla graczy 25 PLN bez depozytu do wykorzystania na obstawianie Ligi Mistrzów i nie tylko. Każdy może w każdej chwili sprawdzić szczegóły na temat tej oferty specjalnej!

25 PLN bez depozytu od Totalbet. Tylko do końca środy!
25 PLN bez depozytu od Totalbet. Tylko do końca środy!

Bonusy bez depozytu w Totalbet – ile można zdobyć?

Totalbet bonus bez depozytu jest przygotowaną promocją specjalnie dla wszystkich miłośników Ligi Mistrzów. W dniach 22-23 października odbywa się 3. kolejka fazy grupowej tych rozgrywek – meczów do obstawiania nie brakuje!

W ramach oferty bez depozytu na LM każdy nowo zarejestrowany gracz może otrzymać do 25 PLN bez depozytu, od razu po założeniu darmowego konta. Ile trwa proces rejestracji? Tylko kilka chwil, a to wszystko legalne i bezpieczne!

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Bonus na Ligę Mistrzów w Totalbet to 25 PLN bez depozytu przyznawane w dwóch transzach – pierwsza z nich wynosi 10 PLN (standardowy bonus), a druga 15 PLN (dodatek bonusowy na LM).

Premia za rejestrację. Kasa na start w Totalbet to teraz aż 525 PLN!

To jeszcze nie wszystko! Nowo zarejestrowani mogą odebrać w Totalbet bonus przy pierwszej wpłacie. Im większy jest depozyt, tym pokaźniejsza kasa ekstra do zgarnięcia! Bukmacher Totalbet ma dla graczy bonus 100% aż do 500 złotych.

Oferta powitalna z bonusem bez depozytu w wysokości 25 PLN jest limitowana czasowo. Warto mieć to na uwadze, a jednocześnie pamiętać, że premii nie można odebrać, jeśli już posiada się konto u tego bukmachera.

💰💰 Totalbet bonus specjalny 💰💰

  1. Zarejestrowanie na stronie www.Totalbet.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego LM2019
  3. Odebranie 10 PLN bez depozytu
  4. Odebranie 15 PLN bez depozytu
  5. Przy pierwszej wpłacie – bonus 100% do 500 PLN!

Marka Totalbet działa legalnie, dlatego nie trzeba martwić się o to, czy zgodne z prawem jest korzystanie z dostępnych u niej bonusów. Rejestracji można dokonać nie tylko na stronie internetowej w tradycyjnej formie, ale również w jej wersji mobilnej.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.