Ładowanie
×

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Przed nami zmagania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję swoim typerom, w której zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby otrzymać większa wygraną.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet w dniach od 18 do 20 października, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1.

W ramach tej promocji dopuszczone są zarówno kupony SOLO jak i AKO, na których będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo z wspomnianych rozgrywek..

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby kupon został zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki jak Nice vs PSG, Bordeaux vs St. Etienne, Monaco vs Rennes.

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Gracz sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany kupon, ale należy pamiętać, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Promocja powitalna dla nowych graczy u bukmachera LvBet:

Polski bukmacher LvBet przewidział promocję dla nowych graczy, którzy wpiszą kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, tj.

  • freebet o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty
  • bonus 100% równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.