Ładowanie
×

American Music Awards w Betfan. Kto faworytem bukmachera?

American Music Awards w Betfan. Kto faworytem bukmachera?

American Music Awards w Betfan. Kto faworytem bukmachera?

Kto w tym roku odbierze prestiżowe nagrody American Music Awards? Bukmacher Betfan przygotował ofertę, w której mogą sprawdzić się nie tylko fani sportu, ale przede wszystkim miłośnicy współczesnej muzyki!

American Music Awards w Betfan. Kto faworytem bukmachera?
American Music Awards w Betfan. Kto faworytem bukmachera?

American Music Awards 2019 bukmacherzy – na kogo stawiają?

Bukmacher Betfan posiada w ofercie ogromną ilość zakładów, które niekoniecznie ściśle związane są ze sportem. Typy na American Music Awards są tego doskonałym przykładem.

Na stronie internetowej Betfan każdy chętny może teraz postawić na to, kto otrzyma jedną z ważniejszych nagród muzycznych w Stanach Zjednoczonych. Jak co roku, nominowanych jest całe mnóstwo, ale z sukcesu będzie cieszyła się tylko garstka najlepszych.

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o tytuł artysty roku. Tutaj jednak wiele wydaje się przesądzone, co zdają się potwierdzać wystawione kursy. Bukmacher Betfan stawia na Taylor Swift, za trium której płaci się 1.35 za każdą postawioną złotówkę (minus podatek).

Kto zagrozi duetowi Lil Nas X – Billy Ray Cyrus?

Nieco więcej emocji może być w przypadku nagrody dla ulubionej piosenki fanów. W kategorii Rock/Pop eksperci stawiają na Lil Nas X feat. Billy Ray Cyrus – Old Town Road, ale spore szanse daje się również utworom Jonas Brothers – Sucker oraz Halsey – Without Me.

Zakłady Betfan mają też propozycje kursowe na zwycięzców tytułu najlepszego muzycznego duetu. I tutaj znów rządzi Lil Nas X oraz Billy Ray Cyrus. Wspomnianej dwójce zagrozić może tak naprawdę jedynie Bradley Cooper oraz Lady Gaga.

Za postawienie 100 złotych na wykonawców hitu „Shallow” można zdobyć 210 złotych minus podatek.

Jak obstawiać American Music Awards 2019?

W jaki sposób postawić kupon na swoich muzycznych faworytów? Oferta dostępna jest cały czas u bukmachera Betfan. Zadanie gracza to jedynie zalogowanie się na konto i wybranie odpowiedniego typu.

Zakłady bukmacherskie Betfan dla nowych graczy mają najwyższy bonus powitalny na polskim rynku. Do zgarnięcia jest tutaj aż 3000 złotych, a na dobry początek – 100 złotych jako zakład bez ryzyka.

Aktywny kod promocyjny w Betfan brzmi „BETFAN” – wystarczy wpisać go przy zakładaniu konta. Odpowiednia rubryka jest doskonale widoczna, nie można jej w żaden sposób przegapić!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.