Ładowanie
×

Misja Tenis, czyli 40 zł od Betclic dla fanów rywalizacji na kortach

Misja Tenis, czyli 40 zł od Betclic dla fanów rywalizacji na kortach

Podczas obecnego tygodnia możemy oglądać chociażby najlepszych tenisów podczas turnieju Mastersa w Paryżu. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję „Misja tenis”, w której to przyznaje extra bonus za trafione kupony.

Betclic bonus na tenis – 40 PLN dla graczy!

Betclic bonus na tenis – 40 PLN dla graczy!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonali minim jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 28 października do 3 listopada. Ważne! Gracz, których chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej promocji.

W ramach tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.70, zaś warto jest wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z tenisa.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza typy z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale warto jest wiedzieć, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus o wartości 40 PLN od bukmachera BetClic trafi na konto gracza, którego co najmniej trzy kupony zagrane zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Użytkownik, który wpisze w Betclic kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta może liczyć na skorzystanie z pakietu powitalnego u bukmachera BetClic. Nowym typerom ten operator oferuje pierwszy zakład bez żadnego ryzyka!

Wystarczy zagrać kupon, a jeśli okaże się on wygrany to doskonale! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej natomiast wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.