Ładowanie
×

Aplikacja bukmacherska Bwin – co oferuje?

aplikacja bwin online

Aplikacja bukmacherska Bwin – co oferuje?

Bukmacher Bwin – podobnie zresztą, jak każda inna firma bukmacherska, która chce działać na współczesnym rynku – wszystkim swoim klientom oferuje możliwość obstawiania tak w swoim głównym, komputerowym serwisie internetowym, jak i za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. Austriacka firma zadbała o to, by jej aplikacja mobilna była nasączona ciekawymi funkcjonalnościami. My postanowiliśmy przyjrzeć się tym najciekawszym.

aplikacja bwin online

Powiadomienia push

Jedna z funkcjonalności, które polscy obstawiający doceniają zdecydowanie najbardziej, musiała się znaleźć również w ofercie prezentowanej przez bukmachera Bwin. Dzięki jego powiadomieniom, możemy być natychmiast informowani o wszystkim tym, co mogłoby nas interesować. Chodzi tutaj między innymi o:

  • zmiany w wynikach obstawionych przez nas meczów,
  • promocje skierowane do nas,
  • specjalne oferty kursowe,
  • nadchodzące mecze w ligach, które obstawialiśmy.

Jak mówią zamieszczane na temat Bwin opinie, wszystkie powiadomienia można odpowiednio konfigurować. To sprawia, że będziemy informowani wyłącznie o tym, co rzeczywiście będzie nas interesowało.

Budowanie kuponów

Choć wielu innych polskich bukmacherów oferuje już swój Bet Builder, ten w Bwin był jednym z pionierskich. Funkcjonalność aplikacji mobilnej pozwala zbudować własny zakład korzystając z wielu rynków w obrębie tego samego spotkania. To z kolei pozwala zmaksymalizować własną potencjalną wygraną – bez potrzeby stawiania kuponów akumulacyjnych i dokonywania analizy meczów, które tak właściwie nas nie interesują.

Śledzenie kuponów

W aplikacji mobilnej Bwin możliwe jest śledzenie kuponów, które już się zawarło. W specjalnej zakładce wyświetlany jest wynik każdego z nich, a także aktualny jego przebieg (w tym między innymi minuta na zegarze). To pozwala nas mieć kontrolę nad tym, na co postawiliśmy. Jako że widok obejmuje wszystkie mecze na kuponie, jest to opcja bardzo wygodna, przydatna i po prostu sprawdzająca się w codziennym użytkowaniu.

Zobacz nowy ranking bukmacherów – specjalne oferty na start.

Automatyczny cash out

Aplikacja mobilna bukmachera Bwin pozwala nam ustawić funkcję cash outu dla kuponów, które się kwalifikują do takowego (muszą zawierać wyłącznie zdarzenia z taką opcją). To świetna funkcjonalność, która wypłaca wygraną w momencie, w którym osiągnie ona odpowiednią wartość. To sprawia, że nie musimy martwić się i być czujnymi. Możemy zająć się swoimi rzeczami, a apka samodzielnie doprowadzi do korzystnej dla nas wypłaty środków – o ile oczywiście taka możliwość się pojawi. Funkcję trzeba aktywować dla każdego kuponu z osobna, już po jego zawarciu.

Aplikacja mobilna do typowania online

Oczywiście warto pamiętać, że w Polsce u bukmachera Bwin rejestracja wciąż nie jest możliwa. Można jednak z pełną stanowczością w głosie powiedzieć, że już od pierwszych dni jego działalności w naszym kraju będziemy też mieć dostęp do jego aplikacji mobilnej. Czy jednak będzie ona zawierała wszystko to, z czego korzystają zagraniczni typujący? Tego na tę chwilę nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że w Bwin bez depozytu nie zagramy – a płatności dokonamy na pewno przez jego apkę.