Ładowanie
×

Jak usunąć konto u bukmachera Betclic? Zamknięcie na stałe lub tymczasowe

Jak zablokować konto u bukmachera Betclic?

Jak usunąć konto u bukmachera Betclic? Zamknięcie na stałe lub tymczasowe

Zablokowanie konta u bukmachera Betclic. Jak dokładnie się odbywa? Jeżeli planujesz właśnie tę operację, ale nie wiesz zupełnie, jak się za nią zabrać, znajdziesz w naszym portalu wszystkie niezbędne dane. Sprawdź to już teraz!

Jak zablokować konto u bukmachera Betclic?
Jak usunąć konto u bukmachera Betclic? Zamknięcie na stałe lub tymczasowe

Czy można usunąć konto bukmacherskie w Betclic?

Zakłady bukmacherskie robią się bardzo popularne w Polsce. Powstaje coraz więcej mitów na ich temat, dlatego nasza redakcja stara się walczyć ze wszystkimi z nich. I nie chodzi tylko o te najbardziej absurdalne, ale również i takie, które na pozór mógłby mieć potwierdzenie w rzeczywistości.

Mimo że sporo można u bukmachera zarobić, niektórzy w pewnym momencie decydują się na zamknięcie konta do gry. Najczęściej nie dlatego, że zupełnie rezygnują z typowania, a po prostu ze względu na przejście na inną stronę lub powrót do korzeni, czyli typowanie w punktach stacjonarnych. Powód nie ma tutaj znaczenia, bo najważniejsze jest to, że zamknięcie konta bukmacherskiego jest jak najbardziej możliwe. Pamiętajmy też, że w każdej chwili możemy konto na pewien czas zablokować, kiedy uważamy, iż jest nam potrzebny odpoczynek od typowania.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W tym materiale skupiamy się na tym, by pokazać każdemu, jak usunąć konto Betclic. Pokażemy nie tylko to, jak permanentnie je usunąć, ale również co zrobić, by stracić na pewien czas dostęp do profilu i to na swoją wyraźną prośbę.

Jak zawiesić konto u bukmachera Betclic?

Aby sprawdzić dostępne dla nas opcje, musimy w pierwszej kolejności zalogować się na swoim koncie w Betclic na stronie internetowej www.Betclic.pl. Kolejnym krokiem jest przejście do profilu i znalezienie działu „Odpowiedzialna gra”. Mamy w nim do dyspozycji następujące zakładki:

  • Limity
  • Zawieszenie
  • Informacje

W „Limitach” łatwo ustalimy to, ile maksymalnie dziennie chcemy wydawać na zakłady, jaką kwotę możemy przeznaczyć na to miesięcznie oraz jaka jest górna granica czasowa, jaka w naszym przypadku wchodzi w grę. Takie coś jest wymagane przez ustawodawcę i również inne strony działające zgodnie z przepisami, jak chociażby STS czy Total Casino, muszą dawać graczom możliwość „limitowania” siebie samego.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Tym razem nie o limity nam chodzi, a o zablokowanie konta Betclic. Po to musimy się udać do zakładki „Zawieszenie”.

Jeżeli uważasz, że tracisz kontrolę nad swoimi finansami właśnie przez zakłady bukmacherskie, możesz zdecydować się na natychmiastowe zawieszenie konta na 24 godziny. Samowykluczenie uniemożliwia nam granie kuponów oraz dokonywanie również innych czynności na koncie.

Możemy również podać konkretny termin, do którego nie chcemy mieć dostępu do Betclic. Bukmacher ma obowiązek zaakceptować naszą decyzję. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że nie ma możliwości, by odwołać zawieszenie. Kto więc raz się na nie decyduje, ten będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów.

Jak zablokować konto u bukmachera Betclic?

Kiedy zablokujemy swoje konto u bukmachera Betclic, nie będą dla nas dostępne promocje bukmacherskie i wszystko inne, co jest dostępne dla klientów tej marki. Jeżeli to nas nie zniechęca, nie pozostaje już nic innego, jak dowiedzieć się, jak zablokować konto Betclic.

Jak zawiesić konto Betclic?
Jak zawiesić konto Betclic?

Po przejściu do zakładki „Zawieszenie” wybieramy „Status konta”, a następnie klikamy „Tymczasowe zamknięcie” lub „Permanentnie zamknięcie konta”. Wydaje się, że wszystko powinno być jasne – albo decydujemy się na mały reset i na pewien czas odpuszczamy sobie grę u bukmachera, albo podejmujemy tak zwaną „męską decyzję” i blokujemy konto już raz na zawsze.

W tym drugim przypadku trzeba podkreślić, iż mówimy o całkowitym usunięciu naszych danych z bazy bukmachera, więc ponowna gra możliwa będzie dopiero po ponownym założeniu konta. Nie ma już możliwości, by poprzedni profil odzyskać. I nie będzie miało znaczenia czy zdecydowaliśmy się na ten krok na stronie, czy też w aplikacji Betclic.

Jak zablokować konto Betclic?
Jak zablokować konto Betclic?

Zamknięcie konta Betclic trzeba najpierw potwierdzić. Na ekranie pojawia się komunikat: „‌Po zamknięciu konta, nie będziesz już mógł z niego korzystać. Trwające transakcje NIE będą anulowane. Prosimy o potwierdzenie, że chcesz zamknąć konto„, a do wyboru mamy następujące przyciski:

  • Chcę zachować swoje konto
  • Chcę zamknąć konto

Jeżeli po raz pierwszy odczuliśmy potrzebę zatrzymania się na chwilę i zredukowania biegu w typerskim pościgu za wysokimi wygranymi, być może na dobry początek wystarczy nam zawieszenie konta. Możemy podjąć decyzję o tym, by nie grać przez 24 godziny, a nawet znacznie dłużej – nawet do 12 miesięcy!

Betclic jak usunąć konto
Betclic jak usunąć konto

Jak można obstawiać, kiedy konto Betclic jest zablokowane?

Betclic nie odblokuje nam konta bez względu na to, jak bardzo będziemy o to zabiegać. Pamiętajmy jednak, że cały czas czynne są chociażby należące do bukmachera Fortuna punkty stacjonarne, a w nich o zablokowaniu dostępu do bukmacherki nie ma mowy.

Zawieszając czy całkowicie blokując konto u jednego bukmachera, nie zamykamy sobie drogi do grania w innych miejscach. Co więcej, mamy szansę na zdobycie bonusów, bo chociażby na www.STS.pl z kodem „BETONLINE” pierwszy postawiony kupon jest zakładem bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł. Z kolei na www.Superbet.pl nowo zarejestrowani otrzymują na dobry początek możliwość grania ze zwrotem do 1300 zł przez cały tydzień! W pakiecie na start można tu też odebrać freebet 34 zł (z kodem promocyjnym „BETONLINE„) oraz doładowanie pierwszej wpłaty do 200 zł.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.