Ładowanie
×

Aplikacja mobilna STS. Bukmacher na telefon – jak pobrać i obstawiać?

Aplikacja mobilna STS. Bukmacher na telefon - jak pobrać i obstawiać?

Aplikacja mobilna STS. Bukmacher na telefon – jak pobrać i obstawiać?

Bukmacher na telefon przydaje się nie tylko w tych najbardziej oczywistych przypadkach. Jak to wszystko działa? Jako przykład posłuży nam dostępna dla graczy STS aplikacja mobilna!

Aplikacja mobilna STS. Bukmacher na telefon - jak pobrać i obstawiać?
Aplikacja mobilna STS. Bukmacher na telefon – jak pobrać i obstawiać?

STS na telefonie – jak to działa?

Dlaczego dostępna w STS aplikacja na telefon jest czymś, co interesuje tak wielu graczy? Chyba nikogo szczególnie dziwić to nie powinno – apki są obecnie na porządku dziennym i ułatwiają nam życie codzienne niemal na każdym kroku.

Obstawianie meczów, jakkolwiek to nie brzmi, przed komputerem to już niemal przeżytek. Teraz każdy chce postawić kupon szybko, wygodnie i z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu.

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Przygotowana przez STS aplikacja mobilna to darmowy program, który pozwala na stawianie zakładów zawsze i prawie wszędzie. Pobrać mogą ją użytkownicy urządzeń z systemami Android oraz iOS – wszystko to za darmo i w stu procentach legalnie.

Granie w STS w aplikacji na telefon

Nie trzeba się szczególnie wysilać, by zaopatrzyć się w apkę od STS. Bukmacher w AppStore jest dostępny bardzo łatwo, natomiast instalka na Androida do pobrania jest po prostu na oficjalnej stronie, czyli www.STS.pl.

Co znajduje się w ofercie STS na telefon? Pełna oferta zakładów, łącznie ze stawieniem LIVE, ekskluzywne promocje z bonusami, darmowe mecze online oraz czat bukmacherski.

Korzystając z aplikacji, nie trzeba martwić się o ograniczenia w kwestii płatności online. Dostępne tutaj metody to dokładnie to samo, co w pełnej wersji strony. Karty płatnicze, ekspresowe przelewy, Skrill i dużo więcej – jak to mówią, jest tego do wyboru, do koloru!

Jeżeli nie mamy jeszcze konta na stronie STS, a chcielibyśmy korzystać z opisywanej aplikacji na telefon, potrzebujemy poświęcić niecałą minutę na otwarcie profilu typerskiego. Na start do zdobycia jest pełno bonusów ekstra!

🤑🤑 BONUS NA START. KASA OD STS! 🤑🤑

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Kod promocyjny BETONLINE
  3. 29 PLN bez depozytu na początek
  4. 100% do 1200 PLN premii za pierwszy przelew!

Tylko teraz wszyscy nowi klienci otrzymują od bukmachera STS bonus 29 PLN bez depozytu. Wystarczy w tym celu wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i nic poza tym!

Drugą premią dostępną dla nowo zarejestrowanych w STS jest bonus za pierwszą wpłatę. To nic innego jak doładowanie przelewu numer jeden, gdzie można zgarnąć premię 100% aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.