Ładowanie
×

Bezpieczne 10 PLN w STS na Izrael – Polska

Bezpieczne 10 PLN w STS na Izrael - Polska

Bezpieczne 10 PLN w STS na Izrael – Polska

Bukmacher STS przygotował bezpieczny zakład 10 PLN na spotkanie Izrael – Polska, które odbędzie się w ramach eliminacji Euro 2020 już w tę sobotę, to jest 16 listopada!

Bezpieczne 10 PLN w STS na Izrael - Polska
Bezpieczne 10 PLN w STS na Izrael – Polska

STS bonus na mecz

Tylko do rozpoczęcia meczu każdy może postawić kupon uprawniający do wzięcia udziału w promocji. Należy zagrać za dokładnie 21 PLN i zawrzeć typ na to, że Lewandowski zdobędzie gola, a w meczu Izrael – Polska padnie co najmniej 2.5 bramki.

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden bonus. Dodatkowe środki są przyznawane jako zwrot za nietrafiony kupon z typem specjalnym podanym powyżej.

bukmacher betfan opinie bonus freebet
Legalny bukmacher Betfan – opinie graczy, bonus freebet kod promocyjny

Bukmacher STS wypłaca zwrot automatycznie. Jego wartość nie może być ani mniejsza, ani większa od 10 PLN. Trzeba przy tym pamiętać, że kwalifikacyjna stawka musi wynosić dokładnie 21 PLN!

Kto jest faworytem meczu? Kursy bukmacherskie wskazują na Polskę, jednak nikt całkowicie nie skreśla również gospodarzy sobotniego starcia. Tym bardziej, że obie drużyny nie grają już o główne cele, a jedynie kwestie czysto poboczne.

⚽️ Bezpieczne 10 PLN na mecz Izrael – Polska ⚽️
⬇️⬇️⬇️

  • Stawka 21 PLN
  • Typ na to, że Lewandowski strzeli, a w meczu padnie 2.5 gola lub więcej
  • Przegrany zakład
  • Jeden bonus na jedno konto!
  • 10 PLN – ani więcej, ani mniej!

Do tej oferty nie trzeba się zapisywać. Należy jedynie mieć na uwadze, że kupon promocyjny można zawrzeć tylko do pierwszego gwizdka sędziego w meczu Izrael – Polska.

Brak konta? STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE”!

Aktualne kursy na najbliższe spotkanie Biało-Czerwonych można znaleźć w dowolnej chwili (również na telefonie!) na stronie internetowej www.STS.pl.

Jeżeli ktoś nie posiada konta u bukmachera STS, może to zmienić nawet i teraz! Na start dostępny jest STS kod promocyjnyBETONLINE” – uprawnia do odebrania 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Przypominamy, że Polska ma już zapewniony awans na Euro 2020, ale ciągle ma szansę na to, by znaleźć się w pierwszym koszyku podczas losowania grup mistrzostw.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.