Ładowanie
×

Darmowa kasa na obstawianie w STS. Aktualny kod bonusowy!

Darmowa kasa na obstawianie w STS. Aktualny kod bonusowy!

Darmowa kasa na obstawianie w STS. Aktualny kod bonusowy!

Darmowa kasa na obstawianie w STS nadal jest dostępna! Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera online, poznaj dostępny w nim aktualny kod bonusowy!

Darmowa kasa na obstawianie w STS. Aktualny kod bonusowy!
Darmowa kasa na obstawianie w STS. Aktualny kod bonusowy!

STS bonus za darmo 2020

Od pewnego czasu do STS w internecie cieszy się większym zainteresowaniem niż standardowa gra w punktach naziemnych. Warto zatem dowiedzieć się, co dokładnie można zyskać u tego buka na dobry początek i jak bonus się odbiera!

STS na dobry początek proponuje swoim graczom 29 PLN jako darmowy bonus bez wpłaty. Nie trzeba dokonywać depozytu, by go zgarnąć – twoim jedynym zadaniem jest wpisanie kodu promocyjnego!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

To nie jest skomplikowane, poradzi sobie z tym nawet ten, kto jeszcze nigdy nie miał do czynienia z bukmacherką. A bonus może być odebrany tylko przy rejestracji, dlatego nie ma tutaj mowy o tym, by odkładać coś na później!

Jaki kod promocyjny STS wpisać?

Kod promocyjny STS to słowo „BETONLINE„. Podajesz je w odpowiednim miejscu w trakcie wypełniania formularza startowego i gotowe! Jak dokładnie to działa? Nie zostawiamy was na lodzie i przedstawiamy konkretne rozwiązania! Poniżej znajdziecie filmik WIDEO, a w nim pełną instrukcję!

Jak wpisać kod, by dostać bonus bez depozytu? OBEJRZYJ PORADNIK VIDEO:

Na dzień dobry otrzymasz nie tylko 29 PLN, ale także do 1200 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden. Można to wykorzystać jednorazowo na pewniaki dnia albo zostawić na nieco dłużej i obstawiać mniejsze kupony. Każdy ma tutaj pełną dowolność!

STS bonus bez depozytu 2020

Opisywany przez nas STS bonus bez depozytu 2020 dostępny jest dla każdego nowo zarejestrowanego. Na konto można zgarnąć maksymalnie jedną premię, a do wykorzystania jest ona w dowolnym dziale zakładów na stronie internetowej www.STS.pl lub aplikacji mobilnej bukmachera.

Kody promocyjne u bukmachera to jedyna szansa, by na start zgarnąć lepszy bonus od standardowego. STS jest pod tym względem jednym z lepszych bukmacherów – bonusu bez depozytu 29 PLN nie ma nigdzie na polskim rynku!

STS na start. Co można zyskać?
⬇️⬇️⬇️

  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • Do 1200 PLN jako bonus za pierwszą wpłatę!
  • Mecze za darmo
  • Liczne promocje dla graczy!

Uwaga! W STS możliwe jest obstawianie meczów bez dowodu! Wszystko dzięki profilowi tymczasowemu, który ważny jest blisko miesiąc czasu!

Jak obstawiać w STS bez dowodu?

Obstawianie jest dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Bukmacher STS pozwala jednak na to, by weryfikacja odbyła się później, niż od razu przy zakładaniu konta. Dzięki temu możliwe jest typowanie w STS bez dowodu!

Konto tymczasowe to profil o pewnych ograniczonych możliwościach, który zakłada się bez przesyłania skanu dokumentów tożsamości. Formalności można zostawić na później, a na początku skupić się na tym, co dla typera najważniejsze!

Bez weryfikacji w STS można nie tylko obstawiać, ale też oglądać mecze online za darmo! Wszystko to dzięki usłudze STS TV, gdzie znajdziemy ligę niemiecką, hiszpańską, włoską i wiele więcej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.